Kto pierwszy, ten lepszy

Joe niegdyś pracował jako adwokat, ale po małej aferze związanej z mafią stracił swój status i został posłańcem dostarczającym sądowe pozwy. Przed nim wyjątkowa sprawa!

Opis

Joe (Matthew Perry) niegdyś pracował jako adwokat, ale po małej aferze związanej z mafią stracił swój status i został posłańcem dostarczającym sądowe pozwy. Jego najnowszym zadaniem jest przekazanie pięknej Sarze Moore (Elizabeth Hurley) dokumentów rozwodowych. Kobieta nie zamierza jednak dzielić majątku z mężem-milionerem, dlatego składa Joe'mu propozycję wartą milion dolarów! Jeśli goniec nie przekaże pozwu, tylko dostarczy jej mężowi odwrotny dokument przed wyznaczonym terminem, zgodnie z teksańskim prawem Sara może wygrać sprawię i zyskać ogromne odszkodowanie. Zadanie nie będzie łatwe – mąż Sary zapadł się pod ziemię, a na poszukiwanie kobiety wyruszył nowy kurier – Tony (Vincent Pastore). Kto wygra ten szalony wyścig i jako pierwszy dostarczy dokumenty?

Zobacz również

Barbie i tajemnicze drzwidzisiaj, 12 lipca, 9:15

Barbie™ wciela się w postać Alexy, nieśmiałej księżniczki, która odkrywa w swoim królestwie tajemnicze przejście i wkracza do dziwnej krainy pełnej niespodzianek.

Barbie i tajemnicze drzwi

Księga dżunglidzisiaj, 12 lipca, 10:50

Mowgli zostaje znaleziony przez watahę wilków, które postanawiają się nim zaopiekować. Wkrótce chłopak rozpoczyna pełną przygód wyprawę.

Księga dżungli

Pocahontasdzisiaj, 12 lipca, 12:30

Nagrodzona Oscarem, przepiękna animacja Walta Disneya opowiada o miłości, wolności i poświęceniu. Młoda Indianka sprawia, że serce żołnierza zaczyna bić szybciej. 

Pocahontas