Kto pierwszy, ten lepszy

Joe niegdyś pracował jako adwokat, ale po małej aferze związanej z mafią stracił swój status i został posłańcem dostarczającym sądowe pozwy. Przed nim wyjątkowa sprawa!

Oglądaj w

TV Puls
  • Kto pierwszy, ten lepszy
    środa, 3 czerwca, 0:2512 95 min.

Opis

Joe (Matthew Perry) niegdyś pracował jako adwokat, ale po małej aferze związanej z mafią stracił swój status i został posłańcem dostarczającym sądowe pozwy. Jego najnowszym zadaniem jest przekazanie pięknej Sarze Moore (Elizabeth Hurley) dokumentów rozwodowych. Kobieta nie zamierza jednak dzielić majątku z mężem-milionerem, dlatego składa Joe'mu propozycję wartą milion dolarów! Jeśli goniec nie przekaże pozwu, tylko dostarczy jej mężowi odwrotny dokument przed wyznaczonym terminem, zgodnie z teksańskim prawem Sara może wygrać sprawię i zyskać ogromne odszkodowanie. Zadanie nie będzie łatwe – mąż Sary zapadł się pod ziemię, a na poszukiwanie kobiety wyruszył nowy kurier – Tony (Vincent Pastore). Kto wygra ten szalony wyścig i jako pierwszy dostarczy dokumenty?

Zobacz również

Klub przyjaciół Myszki Miki: Miki...jutro, 30 maja, 11:40

Dołączcie do klubu przyjaciół Myszki Miki i przeżyjcie wspaniałe chwile. Tym razem Myszka Miki, Mini, Kaczor Donald, Daisy, Goofy i Pluto zabiorą nas doKrainy Czarów.

Klub przyjaciół Myszki Miki: Miki w Krainie Czarów

Moi przyjaciele Tygrys i Kubuś -...jutro, 30 maja, 12:45

Królik planuje zorganizować piknik dla swoich przyjaciół. Ma być muzyka, jedzenie i świetna zabawa. Tymczasem, Tygrys rzuca królikowi pewne wyzwanie.

Moi przyjaciele Tygrys i Kubuś - na rozśpiewanym pikniku

Toy Story 3jutro, 30 maja, 17:55

Andy jest już dorosłym mężczyzną i wybiera się do college’u. Nadchodzi też czas, by pożegnać się z zabawkami. Co stanie się z Chudym, Buzzem i resztą?

Toy Story 3