Księżniczka

William odwiedza swojego kolegę Louisa. Mężczyźni wybierają się na bal w Los Angeles, podczas którego wygrywa spotkanie z księżniczką.

Opis

Kilka lat po ukończeniu studiów, William odwiedza swojego kolegę Louisa. Mężczyźni wybierają się na bal w Los Angeles, podczas którego licytowane są przedmioty na cel charytatywny – na zwierzęta zagrożone wyginięciem. Księżniczka wystawia na aukcję niezwykły bilet – jego posiadacz zatańczy z księżniczką ostatni taniec wieczoru oraz zje z nią prywatną kolację w zamku. William wygrywa licytację, jednak jego warunkiem jest spotkanie się z księżniczką poza zamkiem. Jego przyjaciel uważa, że to dobra decyzja i dzięki temu chłopak może nawiązać znaczące kontakty biznesowe. Jednak wkrótce znajomość Williama i księżniczki wkracza na nieco inny tor. Jak potoczą się ich losy? Co się wydarzy?

Zobacz również

Barbie w świecie gierjutro, 7 czerwca, 9:25

Barbie niespodziewanie zostaje wciągnięta do swojej ulubionej gry wideo, w efekcie czego zostaje jedną z postaci ścigających się na wrotkach. 

Barbie w świecie gier

Lis i Piesjutro, 7 czerwca, 10:45

„Lis i pies” to doskonała lekcja dla każdego na temat tego, jak powinna wyglądać prawdziwa przyjaźń. To kultowa animacja Disneya, którą musicie koniecznie zobaczyć!

Lis i Pies

Alvin i wiewiórki 3dzisiaj, 6 czerwca, 18:20

Alvin i jego przyjaciele powracają! Przygotujcie się na kolejną część przygód zwariowanych wiewiórek. Tym razem Alvin, Szymon i Teodor wybierają się na wakacje.

Alvin i wiewiórki 3