Księga Daniela

„Księga Daniela” to film przedstawiający jedną z najpopularniejszych ksiąg Starego Testamentu. Włączcie telewizory i przeżyjcie wielkie emocje!

Opis

Księga Daniela to film przedstawiający jedną z najpopularniejszych ksiąg Starego Testamentu. Jerozolima zostaje zaatakowana przez jeden z najpotężniejszych ludów świata i wkrótce upada. Żydzi zostają pojmani i trafiają do babilońskiej niewoli. Jeden z jeńców – Daniel (Robert Miano) – wyróżnia się na tle swojego ludu niezwykłymi umiejętnościami doradczymi. Dzięki temu trafia na dwór króla Nabuchodonozora (Rolf Saxon) i zaczyna mu służyć jako wysoki minister. Niestety po wiernej służbie Daniel zostaje osądzony i wtrącony do jaskini lwów. Ku zaskoczeniu Babilończyków, jego niezwykle mocna wiara pozwala mu przetrwać.

Zobacz również

Wielkie zawody w Przystani Elfówsobota, 6 czerwca, 11:45

Dzwoneczek i jej przyjaciółki biorą udział w niesamowitym wydarzeniu - Wielkich Zawodach. Od jakiegoś czasu nie udaje się ich wygrać ogrodowym wróżkom....

Mała syrenkasobota, 6 czerwca, 12:05

Pewnego dnia Arielka i Florek spotykają małą orkę, która znalazła się w niebezpieczeństwie. Okazuje się, że maluch zgubił swoją rodzinę. Syrenka...

Mała syrenka

Goofy na wakacjachsobota, 6 czerwca, 12:40

Goofy ma syna Maxa, który jest nastolatkiem. Zbliżają się wakacje, ale Max nie jest z tego powodu zadowolony, ponieważ zakochał się w Roxanne.

Goofy na wakacjach