Jesteś tutaj

Krwawe walentynki

Strona główna

Krwawe walentynki

Postacie

Opis

Rodzaj: 
horror
/
Kraj: 
USA
,
Rok produkcji: 
2009

Krwawe walentynki to powrót do lat 80. pełną parą! Reżyser Patrick Lussier postanowił odświeżyć i przeobrazić w obraz 3D horror Moja krwawa walentynka z 1981 roku. W rolach głównych zobaczymy Jaime King (Agenci bardzo specjalni) i Jensena Acklesa (Nie z tego świata).

W mieście Harmony dochodzi do wypadku górniczego. W kopalni zostają uwięzieni górnicy, a wraz z nimi Harry Warden (Richard John Walters). Jako jedyny uchodzi z życiem. Trafia do szpitala w stanie śpiączki. W czasie jego pobytu w szpitalu wychodzi na jaw, że zabił on górników, którzy zostali uwięzieni razem z nim tylko po to, aby nie umrzeć z braku powietrza. Kiedy po roku wybudza się ze śpiączki dopuszcza się kolejnego przestępstwa, a wręcz masakry. Zabija personel i pacjentów szpitala, łącznie 22 osoby. Zostaje schwytany kiedy napada na nastolatków, którzy weszli obejrzeć kopalnię. Policjanci w ostatnich chwili strzelają do Wardena i tym samy m z życiem uchodzi jeden z chłopaków Tom Hanniger (Jensen Ackles). Chłopak po dziesięciu latach od wyprowadzki ponownie pojawia się w mieście. Dzień, w którym tam przybywa to walentynki. Razem z jego powrotem zaczynają mieć miejsce makabryczne zbrodnie. Oskarżenia padają na Toma, a jedyną osobą, która wierzy w jego niewinność jest jego była dziewczyna Sarah (Jamie King). Wszyscy obawiają się najgorszego, że Warden powrócił i postanowił się zemścić. Czy morderca zostanie schwytany?

Obsada

Jensen Ackles, Jaime King, Kerr Smith, Betsy Rue
Reżyser: 
Patrick Lussier

Konkursy/h1>

Polecamy również

Od zmierzchu do świtu 3:...sobota, 25 sierpnia, 23:50

Przygotujcie się na chwile grozy! Johnny Madrid i niebezpieczne wampiry nadchodzą! „Od zmierzchu do świtu 3: Córka kata” to horror dla widzów o mocnych nerwach!

Od zmierzchu do świtu 3: Córka kata

Armia Boga: Buntsobota, 25 sierpnia, 1:50

Czwarta część słynnej opowieści o wojnie między aniołami. W centrum ich zainteresowania znajduje się średniowieczny manuskrypt. Zawiera on przepowiednie...

Armia Boga: Bunt

Piła 5sobota, 1 września, 23:30

Choć twórca zabójczych łamigłówek Jigsaw nie żyje, to jego plan kontynuuje Mark Hoffman. To Hoffman wprowadza do gry agenta Petera Strahma...

Piła 5