Kosmaty snowboardzista

Jack powraca i tym razem sprawdzi swoje możliwości na desce na śnieżnych szczytach w Kolorado. Szympans współpracuje z dwójką braci i ich ojcem.

Opis

Uwielbiany przez widzów szympans powraca! Tym razem kochający zabawę Jack trafia do śnieżnego Kolorado. Będzie miał okazję sprawdzić swoje umiejętności w jeździe na snowboardzie. Szympans współpracuje z dwójką braci i ich ojcem, równie zakręconych na punkcie snowboardu jak on! Umiejętności, które zaprezentują, postawią świat snowboardu na głowie. Natomiast Jack pokaże, że to co potrafi, nie zostało jeszcze zaprezentowane przez nikogo innego i jest zapowiedzią szalonej jazdy. Przygotujcie się na wielkie emocje i wspaniałą zabawę!

Kosmaty snowboardzista to doskonały wybór dla całej rodziny. Nie może zabraknąć Was przed telewizorami!

Zobacz również

Barbie i tajemnicze drzwidzisiaj, 12 lipca, 9:15

Barbie™ wciela się w postać Alexy, nieśmiałej księżniczki, która odkrywa w swoim królestwie tajemnicze przejście i wkracza do dziwnej krainy pełnej niespodzianek.

Barbie i tajemnicze drzwi

Księga dżunglidzisiaj, 12 lipca, 10:50

Mowgli zostaje znaleziony przez watahę wilków, które postanawiają się nim zaopiekować. Wkrótce chłopak rozpoczyna pełną przygód wyprawę.

Księga dżungli

Pocahontasdzisiaj, 12 lipca, 12:30

Nagrodzona Oscarem, przepiękna animacja Walta Disneya opowiada o miłości, wolności i poświęceniu. Młoda Indianka sprawia, że serce żołnierza zaczyna bić szybciej. 

Pocahontas