Kopciuszek

Wróżka używa swojej magicznej różdżki, by przemienić skromnego Kopciuszka w najpiękniejszą dziewczynę na balu. Musi jednak wyjść z niego przed północą.

Opis

Osierocona dziewczyna o przezwisku Kopciuszek mieszka w ogromnym domu z okrutną macochą i dwiema przyrodnimi siostrami. Jest niezwykle piękna, bardzo pracowita, dobra i skromna, dlatego te wykorzystują ją do pracy służącej. Musi wykonywać najbrudniejsze i najtrudniejsze zajęcia. Mimo to Kopciuszek zachowuje pogodę ducha i pozytywne nastawienie. Dziewczyna ciągle jednak marzy o lepszym życiu i prawdziwej miłości. Kiedy pewnego dnia jej macocha i siostry udają się na bal do pałacu, dziewczyna zostaje w domu. Sytuacja zmienia się, gdy z pomocą przychodzi jej matka chrzestna – Wróżka. Dba o to, by dziewczyna dostała się na bal, a do tego była tam najpiękniejszą z dam i olśniła księcia. Przy pomocy swojej magicznej różdżki zmienia jej skromne ubrania w przepiękną suknię, a z dyni robi ogromną karetę. Kopciuszek musi tylko pamiętać o jednym – aby wyjść z balu przed północą. W innym przypadku czar od razu pryśnie i wszyscy zobaczą jej prawdziwe oblicze. Dziewczyna wygląda tak zachwycająco, że książę od razu się w niej zakochuje. Podczas balu interesuje się wyłącznie nią. Kiedy zegar wybija północ, Kopciuszek szybko wymyka się z pałacu. Podczas ucieczki, na schodach gubi swój piękny pantofelek. Zakochany książę postanawia rozpocząć poszukiwania niezwykłej właścicielki bucika, która tak olśniła go na balu…

Zobacz również

Mickey, Donald, Goofy: Trzej...dzisiaj, 25 stycznia, 12:25

Zabawa dla wszystkich, wszystko dla zabawy! Ta zasada obowiązuje w nowym i jednocześnie pierwszym pełnometrażowym filmie z waszymi ulubionymi bohaterami.

Mickey, Donald, Goofy: Trzej Muszkieterowie

Zaczarowany świat Bellijutro, 26 stycznia, 9:35

Bella mieszka w pięknym zamku, którego gospodarzem jest Bestia. Oprócz nich spotkamy tam ludzi zaczarowanych w przedmioty, które potrafią rozmawiać.

Zaczarowany świat Belli