Koktajl

Bran Flangan kończy karierę wojskową, powraca do Nowego Jorku i pragnie zostać milionerem. Mężczyzna rozpoczyna studia, a w nocy dorabia jako barman.

Opis

Bran Flangan (Tom Cruise) kończy karierę wojskową, powraca do Nowego Jorku i pragnie zostać milionerem. Szuka dobrze płatnej pracy, jednak wszystkie rozmowy kwalifikacyjne kończą się fiaskiem, ponieważ okazuje się, że nie posiada wymaganego wykształcenia. Mężczyzna rozpoczyna studia, a w nocy dorabia jako barman. W pracy zaprzyjaźnia się z Dougiem (Bryan Brown), który szybko staje się jego mentorem. Uczy go nie tylko profesjonalnego mieszania drinków, ale także przekazuje swoją życiową filozofię. Bran marzy o otwarciu własnego baru, dlatego w celach zarobkowych przenosi się na Jamajkę. Tam zakochuje się w Jordan (Elizabeth Shue) – pięknej artystce i kelnerce. Nieoczekiwanie na wyspie odwiedza go Doug i proponuje zakład.

Aktualności

Zobacz również

The Quake. Trzęsienie ziemidzisiaj, 10 lipca, 23:00

Wszystko wskazuje na to, że w Oslo może powtórzyć się silne trzęsienie ziemi, które miało miejsce w 1904 roku. Wkrótce okazuje się, że kataklizm może być silniejszy niż przed laty.

The Quake. Trzęsienie ziemi

Zaplątane przygody Roszpunki: Poza...jutro, 11 lipca, 11:50

Czas na kolejną porcję przygód długowłosej księżniczki! Roszpunka, aby nadrobić czas spędzony w wieży, razem z przyjaciółmi wyrusza w podróż poza królestwo.

Zaplątane przygody Roszpunki: Poza murami korony

Barbie: Perłowa księżniczkajutro, 11 lipca, 12:45

Barbie wciela się w rolę Luminy, syrenki, która ma moc zmieniania koloru pereł. Radosna i kreatywna Lumina pracuje w syrenim salonie stylizującym bajeczne fryzury.

Barbie: Perłowa księżniczka