Jesteś tutaj

K-9: Prywatny detektyw

Strona główna

K-9: Prywatny detektyw

Postacie

Opis

Rodzaj: 
komedia
/
Kraj: 
USA
,
Rok produkcji: 
2002

Thomas Dooley (James Belushi) i jego pies Jerry Lee walczą z przestępcami. Jednak w ich życiu ma rozpocząć się nowy rozdział – emerytura. Wszystko się zmienia, kiedy pewnego dnia niespodziewanie trafiają na napad z bronią w ręku. Dooley staje się podejrzanym w tej sprawie, przez co jego przejście na emeryturę staje pod znakiem zapytania. Mężczyzna nie ma wyjścia, przy pomocy swojego czworonożnego towarzysza musi oczyścić się z zarzutów. Od tej pory prowadzą prywatne śledztwo w celu schwytania prawdziwych przestępców. Niestety to nie będzie łatwe zadanie. Na ich drodze pojawi się wiele problemów i mnóstwo ludzi, którzy za wszelką cenę będą starali się utrudnić ich zadanie. Czy mimo to im się uda i Thomas Dooley przejdzie na upragnioną emeryturę.

Obsada

James Belushi, Michael Eklund, Barbara Tyson, Jody Racicot
Reżyser: 
Richard J. Lewis

Konkursy/h1>

Polecamy również

Wieczny studentjutro, 18 sierpnia, 22:00

Van Wilder to studiujący już siódmy rok lekkoduch. Kiedy ojciec postanawia odciąć go od finansów, chłopak zakłada własną firmę i próbuje zarobić na życie.

Wieczny student

Mania wielkościniedziela, 19 sierpnia, 13:50

Don Sallust jest ministrem króla Hiszpanii, który popadł w niełaskę. Aby się zemścić postanawia skompromitować królową przed ludem. Swojego lokaja...

Mania wielkości

W krzywym zwierciadle: Zlot...sobota, 25 sierpnia, 22:00

W liceum Lizzie Borden odbywa się zjazd absolwentów. Niespodziewanie ginie jeden z jego uczestników. Kto jest sprawcą? Przekonajcie się sami!

W krzywym zwierciadle: Zlot absolwentów