Ip Man - Ostatnia walka

Ip Man to mistrz sztuk walki i stylu Wing Chun. Pewnego dnia mężczyzna postanawia przeprowadzić się do Hongkongu. Tam przyjmuje na naukę pięcioro uczniów.

Opis

Ip Man (Anthony Chau-sang Wong) to mistrz sztuk walki i stylu Wing Chun. Pewnego dnia mężczyzna razem z żoną Cheung Wing-sing (Anita Yuen) i synem Ip Chunem postanawiają przeprowadzić się do Hongkongu. Chociaż Ip Man ma kłopoty ze zdrowiem, postanawia przyjąć na naukę pięcioro uczniów. Szybko okazuje się, że życie w tak wielkim mieście nie odpowiada Cheung Wing-sing Kobieta podejmuje decyzję o powrocie do rodzinnego Foshan. Z kolei kiedy Ip Man postanawia pomóc jednemu z uczniów, który popadł w konflikt z prawem.

Zobacz również

Zaplątane przygody Roszpunki: Poza...dzisiaj, 11 lipca, 11:50

Czas na kolejną porcję przygód długowłosej księżniczki! Roszpunka, aby nadrobić czas spędzony w wieży, razem z przyjaciółmi wyrusza w podróż poza królestwo.

Zaplątane przygody Roszpunki: Poza murami korony

Barbie: Perłowa księżniczkadzisiaj, 11 lipca, 12:45

Barbie wciela się w rolę Luminy, syrenki, która ma moc zmieniania koloru pereł. Radosna i kreatywna Lumina pracuje w syrenim salonie stylizującym bajeczne fryzury.

Barbie: Perłowa księżniczka

Aryskotracidzisiaj, 11 lipca, 14:10

Starsza Pani postanawia w testamencie przepisać swój majątek ukochanej kotce i jej kociętom. Przebiegły i chciwy lokaj porzuca kocią rodzinę na wsi.

Aryskotraci