Insanitarium

Jesteście gotowi na wielkie emocje? Zapraszamy na "Insanitarium" - mrożący krew żyłach film w gwiazdorskiej obsadzie.

Opis

Jesteście gotowi na wielkie emocje? Zapraszamy na mrożący krew żyłach film - Insanitarium! Gwiazdorska obsada (Jesse Metcalfe i Kiele Sanchez) i świetnie komponująca się z fabułą muzyka, sprawią, że nie będziecie mogli oderwać się od ekranów telewizorów!

Jack (Jesse Metcalfe) jest niezwykle przywiązany do swojej młodszej siostry - Lily (Kiele Sanchez). Bardzo się o nią troszczy i za wszelką cenę pragnie ją uwolnić z przerażającego szpitala psychiatrycznego, ponieważ jak się okazuje dziewczyna została umieszczona tam wbrew własnej woli. Wkrótce na jaw wychodzą szkujące fakty dotyczące placówki. Okazuje się, że lekarz Gianetti (Peter Stormare) przeprowadza na swoich pacjentach eksperymenty. Podejrzany doktor z niezwykłym z okrucieństwem zamienia ich w krwiożercze bestie. Rodzeństwo wraz z pomocną pielęgniarką, Nancy (Olivia Munn), postanawia uciec ze szpitala. Muszą to jednak zrobić zanim dopadną ich kanibale. Czy uda im się uniknąć śmierci?

Zobacz również

Żandarm i kosmicidzisiaj, 8 grudnia, 14:00

Uwielbiany przez widzów inspektor Cruchot powraca. Tym razem zobaczymy go w towarzystwie kosmitów. Przygotujcie się na wspaniałą zabawę!

Żandarm i kosmici