Insanitarium

Jesteście gotowi na wielkie emocje? Zapraszamy na "Insanitarium" - mrożący krew żyłach film w gwiazdorskiej obsadzie.

Opis

Jesteście gotowi na wielkie emocje? Zapraszamy na mrożący krew żyłach film - Insanitarium! Gwiazdorska obsada (Jesse Metcalfe i Kiele Sanchez) i świetnie komponująca się z fabułą muzyka, sprawią, że nie będziecie mogli oderwać się od ekranów telewizorów!

Jack (Jesse Metcalfe) jest niezwykle przywiązany do swojej młodszej siostry - Lily (Kiele Sanchez). Bardzo się o nią troszczy i za wszelką cenę pragnie ją uwolnić z przerażającego szpitala psychiatrycznego, ponieważ jak się okazuje dziewczyna została umieszczona tam wbrew własnej woli. Wkrótce na jaw wychodzą szkujące fakty dotyczące placówki. Okazuje się, że lekarz Gianetti (Peter Stormare) przeprowadza na swoich pacjentach eksperymenty. Podejrzany doktor z niezwykłym z okrucieństwem zamienia ich w krwiożercze bestie. Rodzeństwo wraz z pomocną pielęgniarką, Nancy (Olivia Munn), postanawia uciec ze szpitala. Muszą to jednak zrobić zanim dopadną ich kanibale. Czy uda im się uniknąć śmierci?

Zobacz również

Draculapiątek, 28 lutego, 20:00

„Dracula” to niesamowity film poruszający najgłębsze emocje. Znajdziemy tu elementy grozy, śmierć i rozpaczliwą walkę o miłość.

Dracula

Kultpiątek, 28 lutego, 22:30

Szeryf Edward Malus kiedyś przyczynił się do śmierci małej dziewczynki, teraz pojawia się okazja, aby odkupić swoje winy. Czy mu się uda?

Kult

Farma strachupiątek, 28 lutego, 0:30

Grupa studentów wybiera się na weekend na rodzinną farmę w samym sercu pustyni. Wypad dosyć szybko zamienia się w piekło, gdy odkrywają stary grób.

Farma strachu