Iniemamocni

„Iniemamocni” to animacja wytwórni Pixar na najwyższym poziomie! Główni bohaterowie prowadzą spokojne życie, pośród zwykłych ludzi.

PULS2
  • Iniemamocni
    wtorek, 24 grudnia, 17:50D7 110 min.
  • Iniemamocni
    sobota, 28 grudnia, 17:50D7 110 min.

Opis

Iniemamocni to animacja wytwórni Pixar na najwyższym poziomie! Główni bohaterowie prowadzą spokojne życie, pośród zwykłych ludzi. 15 lat temu Helen i Bob znani byli na świecie jako Elastyna i Iniemamocny. Ludziom nie podobało się to, że powodują ogromne zniszczenia w trakcie walki ze złoczyńcami i żądali zadośćuczynienia za wyrządzone szkody. Elastyna i Iniemamocny zostali zmuszeni do ukrywania się, a dzięki programowi ochrony superbohaterów mogli zmienić tożsamość i powrócić do normalnego życia. Wspomnienia nie dają spokoju Bobowi, który gdy tylko nadarza się okazja ponownie zakłada stój superbohatera, aby zwalczać zło.

Produkcja studia Pixar to przede wszystkim świetnie dopracowana w każdym szczególe animacja. Postaci przedstawionych w nieco karykaturalny sposób nie sposób nie polubić. Piekielnie dobry polski dubbing w wykonaniu Piotra Fronczewskiego (Iniemamocny), Doroty Segdy (Elastyna), Piotra Adamczyka (Syndrom), Karoliny Gruszki (Wiola), Kory (Edna), Piotra Gąsowskiego (Mrożon), Danuty Stenki (Miraż) oraz Stanisława Tyma (szef Iniemamocnego). Gwarantowana dawka humoru dla całej rodziny!

Zobacz również

Leroy i Stitchdzisiaj, 14 grudnia, 18:40

W nagrodę za odnalezienie wszystkich 625 obiektów i zapewnienie im odpowiedniego miejsca do życia, Lilo, Stitch, Jumba i Pleakley mogą zamieszkać w dowolnym miejscu.

Leroy i Stitch

Barbie i siostry w Krainie Kucykówjutro, 15 grudnia, 9:35

Barbie i jej najukochańsze siostry jadą w Alpy. Tam czeka je super przygoda. Przez całe lato mają uczyć się jazdy konnej i obcować z naturą. 

Barbie i siostry w Krainie Kucyków

Aryskotracijutro, 15 grudnia, 10:55

Starsza Pani postanawia w testamencie przepisać swój majątek ukochanej kotce i jej kociętom. Przebiegły i chciwy lokaj porzuca kocią rodzinę na wsi.

Aryskotraci