Hostel 2

Najstraszniejszy hotel w Europie powraca! „Hostel 2” to sequel popularnego horroru wyreżyserowanego przez Eliego Rotha. Tylko dla ludzi o mocnych nerwach!

Opis

Najstraszniejszy hotel w Europie powraca! „Hostel 2” to sequel popularnego horroru wyreżyserowanego przez Eliego Rotha. Tylko dla ludzi o mocnych nerwach! Trzy studentki włoskiej uczelni - przyjaciółki Beth (Lauren German) i Whitney (Bijou Phillips) oraz ich koleżanka Lorna (Heather Matarazzo) postanawiają odpocząć od wykładów oraz egzaminów i udać się na wymarzone wakacje. Namówione przez znajomą modelkę o imieniu Axelle (Vera Jordanowa) trafiają do hotelu na Słowacji. Wkrótce upragnione wakacje zamieniają się w piekło…

Zobacz również

Zaplątane przygody Roszpunki: Poza...dzisiaj, 11 lipca, 11:50

Czas na kolejną porcję przygód długowłosej księżniczki! Roszpunka, aby nadrobić czas spędzony w wieży, razem z przyjaciółmi wyrusza w podróż poza królestwo.

Zaplątane przygody Roszpunki: Poza murami korony

Barbie: Perłowa księżniczkadzisiaj, 11 lipca, 12:45

Barbie wciela się w rolę Luminy, syrenki, która ma moc zmieniania koloru pereł. Radosna i kreatywna Lumina pracuje w syrenim salonie stylizującym bajeczne fryzury.

Barbie: Perłowa księżniczka

Aryskotracidzisiaj, 11 lipca, 14:10

Starsza Pani postanawia w testamencie przepisać swój majątek ukochanej kotce i jej kociętom. Przebiegły i chciwy lokaj porzuca kocią rodzinę na wsi.

Aryskotraci