Hellraiser: Wysłannik piekieł 2

Kirsty zostaje wysłana do szpitala psychiatrycznego. Prowadzi go szalony psycholog - doktor Channard. Mężczyzna od lat próbuje otworzyć bramy piekieł.

Opis

Kirsty Cotton (Ashley Laurence) zostaje wysłana do szpitala psychiatrycznego. Placówkę, do której trafia prowadzi szalony psycholog - doktor Channard (Kenneth Cranham). Oprócz niego nikt nie wierzy w opowieści Kirsty. Mężczyzna od lat za wszelką cenę próbuje otworzyć bramy piekieł. W trakcie jednej z prób wywołuje gniew Cenobitów - bezwzględnych istot traktujących przyjemność i ból tak samo. 

Hellraiser: Wysłannik piekieł 2 to film dla widzów o mocnych nerwach! Przygotujcie się na wielkie emocje!

Zobacz również

Noc żywych trupówdzisiaj, 29 maja, 23:00

Barbara i jej brat przyjeżdżają w rodzinne strony do Ameryki. Nie wiedzą, że trwa właśnie inwazja zombie obudzonych przez radioaktywną sondę kosmiczną.

Noc żywych trupów

Klub przyjaciół Myszki Miki: Miki...jutro, 30 maja, 11:40

Dołączcie do klubu przyjaciół Myszki Miki i przeżyjcie wspaniałe chwile. Tym razem Myszka Miki, Mini, Kaczor Donald, Daisy, Goofy i Pluto zabiorą nas doKrainy Czarów.

Klub przyjaciół Myszki Miki: Miki w Krainie Czarów

Moi przyjaciele Tygrys i Kubuś -...jutro, 30 maja, 12:45

Królik planuje zorganizować piknik dla swoich przyjaciół. Ma być muzyka, jedzenie i świetna zabawa. Tymczasem, Tygrys rzuca królikowi pewne wyzwanie.

Moi przyjaciele Tygrys i Kubuś - na rozśpiewanym pikniku