Hellraiser VII: Sekta

Amy Klein jest amerykańską dziennikarką, która każdy temat traktuje jak wyzwanie i nie ma oporów przed wzięciem nawet bardzo trudnych czy abstrakcyjnych wręcz historii pod lupę...

Opis

Hellraiser: Sekta to już siódma część mrocznego horroru o Cenobitach i piekielnej kostce. Jeżeli nie boicie się ponownie otworzyć wrót między ziemią a piekłem, to bądźcie gotowi na naprawdę mocne wrażenia!

Amy Klein (Kari Wuhrer) jest amerykańską dziennikarką, która każdy temat traktuje jak wyzwanie i nie ma oporów przed wzięciem pod lupę nawet bardzo trudnych czy abstrakcyjnych wręcz historii. Tym razem Amy dostaje możliwość obejrzenia kasety wideo, na której zarejestrowane jest spotkanie sekty. Grupa ludzi zebrana wokół stołu, na którym leży dziewczyna, czeka widowisko. Leżąca kobieta trzyma przyłożony do skroni pistolet, po chwili oddaje strzał i pada martwa. Do ciała podchodzi mężczyzna, który składa pocałunek na jej ustach. Ta niespodziewanie powraca do żywych. Amy jest zaintrygowana, chce za wszelką cenę rozwikłać zagadkę. Dostaje informację, że kobieta z filmu była widziana ostatnio w Bukareszcie. Klein nie ma czasu do stracenia. Natychmiast udaje się do Rumunii, aby zbadać sprawę. Trafia na pierwszy trop. Udaje się do obskurnego hotelu, do którego prowadzą ją otrzymane wskazówki. W jednym z pokoi znajduje ciało kobiety, a w jej ręku list z błaganiem o pomoc i kostkę. W jej ręce wpada również kolejna kaseta z nagraniem ofiary, a to dopiero początek śledztwa. Przed dziennikarką pojawiają się kolejne ślady, które prowadzą ją do przywódcy sekty - Wintera (Paul Rhys).

Koniecznie zobaczcie również poprzednie części horroru Hellraiser!