Jesteś tutaj

Hellboy: Złota armia

Strona główna

Hellboy: Złota armia

Postacie

Opis

Rodzaj: 
akcja
/
Kraj: 
USA
,
Rok produkcji: 
2008

Hellboy: Złota armia to druga część przygód o czerwonoskórym mężczyźnie, który przybył na Ziemię wprost z piekielnych czeluści. Jesteście gotowi na walkę ze złem? To zaczynamy!

Hellboy (Ron Perlman) po raz kolejny stawia czoła demonom i potworom, które grasują wśród ludzi. Tym razem  Biuro ds. Badań Paranormalnych i Obrony potrzebuje Hellboya, ponieważ na Ziemi pojawiły się wróżki zębuszki, które zamiast przynosić pieniądze za każdy ząbek, zjadają wszystko co się rusza zaczynając od kości. Niestety, to nie jedyne zmartwienie. Okazuje się, że do króla elfów przybył nieznajomy twierdzący, że może stworzyć dla niego złotą armię, która pokona każdego przeciwnika. Król elfów jest zainteresowany propozycją, ponieważ od lat toczy walkę z ludźmi. Dzięki koronie, którą wykuł dla niego nieznajomy może kierować swoimi nowymi żołnierzami. Sprawy się komplikują, kiedy okazuje się, że Hellboy może również stać się zwykłym śmiertelnikiem. Czy pokona wrogów i ponownie uratuje świat przed zagładą?

Obsada

Doug Jones, John Alexander, Ron Perlman, Selma Blair
Reżyser: 
Guillermo del Toro

Konkursy/h1>

Polecamy również

Podwodna tajemnicajutro, 24 czerwca, 14:55

Jest rok 2048, ziemia pogrążona jest w chaosie. Wszystko zostało zalane, ponieważ globalne ocieplenie spowodowało roztopienie się lodowców...

Podwodna tajemnica

Leon zawodowiecsobota, 30 czerwca, 21:55

„Leon Zawodowiec” to klasyk jakich mało! Jeżeli jeszcze nie oglądaliście, ale dotarła do Was sława tego filmu, to najwyższy czas nadrobić zaległości. 

Leon zawodowiec