Gotowy na zemstę

Jack Creegan jest niereformowalnym kryminalistą, silnie przywiązanym do swojej rodziny i bezwzględnym złodziejem pragnącym zemsty.

Opis

Obejrzyj niezwykle wciągający i trzymający w napięciu do ostatniej chwili film – Gotowy na zemstę

Jack Creegan (Craig Fairbrass) to niebezpieczny kryminalista pozbawiony wszelkich zasad moralnych. Mężczyzna  jednak bardzo kocha swoją rodzinę i nie wyobraża sobie bez niej życia. Pewnego dnia dochodzi do tragedii – jego ojciec– Alfie (Steven Berkoff) – zostaje w niezwykle brutalny sposób zamordowany. Od tej pory Jack jest owładnięty żądzą zemsty. Wkrótce okazuje się również, że łup z napadu, którego wcześniej dokonał, zniknął. Mężczyzna wraz ze swoim kuzynem Sammym (Roland Manookian) i członkami gangsterskiej grupy – Eddiem (Eddie Webber) i Frankiem (Tony Denham), postanawiają zbadać tę tajemniczą sprawę. Ryzykując wszystko, rozpoczynają „śledztwo” na własną rękę… Czy uda im się złapać zabójcę ojca Alfiego? Jaką cenę będą musieli za to zapłacić?

 

Zobacz również

Barbie i tajemnicze drzwidzisiaj, 12 lipca, 9:15

Barbie™ wciela się w postać Alexy, nieśmiałej księżniczki, która odkrywa w swoim królestwie tajemnicze przejście i wkracza do dziwnej krainy pełnej niespodzianek.

Barbie i tajemnicze drzwi

Księga dżunglidzisiaj, 12 lipca, 10:50

Mowgli zostaje znaleziony przez watahę wilków, które postanawiają się nim zaopiekować. Wkrótce chłopak rozpoczyna pełną przygód wyprawę.

Księga dżungli

Pocahontasdzisiaj, 12 lipca, 12:30

Nagrodzona Oscarem, przepiękna animacja Walta Disneya opowiada o miłości, wolności i poświęceniu. Młoda Indianka sprawia, że serce żołnierza zaczyna bić szybciej. 

Pocahontas