Dziewczyna mojego kumpla

Tank zajmuje się ustawianiem randek na zlecenia. Celem jest, aby każda z kobiet zrozumiała, że opuszczenie swojego partnera było pomyłką.

PULS2
  • Dziewczyna mojego kumpla
    dzisiaj, 11 lipca, 21:5016 110 min.

Opis

Tank (Dane Cook) zajmuje się ustawianiem za pieniądze randek, na zlecenia opuszczonych przez kobiety panów. Celem jest zorganizowanie tak fatalnego spotkania, ażeby każda z dziewczyn doszła do wniosku, iż opuszczenie swojego partnera było pomyłką, a powrót w jego ramiona, to najlepsze rozwiązanie. Początkowo wszystko układa się doskonale, jednak komplikacje pojawiają się w momencie, kiedy o wykonanie zlecenia prosi go przyjaciel. Następuje nieoczekiwany zwrot wydarzeń, dotąd twarde i niezachwiane serce Tanka, pod wpływem zauroczenia byłą dziewczyną kumpla zaczyna się kruszyć.

Zobacz również

Zaplątane przygody Roszpunki: Poza...dzisiaj, 11 lipca, 11:50

Czas na kolejną porcję przygód długowłosej księżniczki! Roszpunka, aby nadrobić czas spędzony w wieży, razem z przyjaciółmi wyrusza w podróż poza królestwo.

Zaplątane przygody Roszpunki: Poza murami korony

Barbie: Perłowa księżniczkadzisiaj, 11 lipca, 12:45

Barbie wciela się w rolę Luminy, syrenki, która ma moc zmieniania koloru pereł. Radosna i kreatywna Lumina pracuje w syrenim salonie stylizującym bajeczne fryzury.

Barbie: Perłowa księżniczka

Aryskotracidzisiaj, 11 lipca, 14:10

Starsza Pani postanawia w testamencie przepisać swój majątek ukochanej kotce i jej kociętom. Przebiegły i chciwy lokaj porzuca kocią rodzinę na wsi.

Aryskotraci