Dzieciak

Fantastyczna i pełna humoru komedia familijna z Brucem Willisem w roli głównej doskonale sprawdzi się jako film dla całej rodziny. Dobra zabawa gwarantowana!

Opis

Fantastyczna, ciepła i pełna humoru komedia familijna Dzieciak z główną rolą Bruce'a Willisa doskonale sprawdzi się jako film dla całej rodziny. Dobra zabawa gwarantowana!

Russ Duritz (Bruce Willis) jest aroganckim biznesmenem, który nie wyobraża sobie założenia rodziny. Choć spotyka się z Amy (Emily Mortimer), to nie ma do niej większych planów. Pewnego dnia wydaje mu się, że nie jest sam w domu. Zaniepokojony tym, że traci rozum udaje się do psychologa. Niestety, pani psycholog na nic się nie zdaje. Russ ponownie czuje, że ktoś jest u niego, dodatkowo dostrzega włączony telewizor i poruszające się krzesło. Postanawia odkryć prawdę. Nie kryje swojego zdziwienia kiedy odkrywa, że jego nieproszonym gościem jest chłopiec o imieniu Rusty (Spencer Breslin). Russ próbuje wyjaśnić skąd Rusty się u niego wziął. Kiedy zadaje mu kilka pytań i pokazuje swoje znaki szczególne odkrywa, że 8-letni Rusty jest nim i nieprzypadkowo pojawił się w jego życiu. Nie umie jednak tego logicznie wytłumaczyć, przecież to niemożliwe żeby Russ pojawił się u siebie w domu pod postacią małego chłopca. Chcąc sprawdzić czy nie są to zwykłe zwidy, spotyka się ze swoją asystentką Janet (Lily Tomlin) i pyta, czy ona również widzi małego Rusty’ego. Ku jego zaskoczeniu Janet widzi chłopca, a to oznacza, że on istnieje naprawdę. Russ jest zdezorientowany, ale zachowuje zimną krew. Postanawia zabrać Rusty’ego ze sobą do pracy, tam spotykają Amy, która zaczyna dopytywać się kim jest chłopiec. Russ zmyśla historię o siostrzeńcu, ale Amy zaczyna dostrzegać bardzo duże podobieństwa między Russem a Rustym. Co tak naprawdę było przyczyną pojawienia się Rusty’ego w domu Russa? Czy oboje skorzystają z tej lekcji życia?

Zobacz również

Barbie: Gwiezdna przygodajutro, 7 grudnia, 12:40

Tym razem zobaczymy Barbie w roli kosmicznej księżniczki. Dziewczyna uwielbia przemierzać kosmos na swojej superszybkiej deskorolce.

Barbie: Gwiezdna przygoda

Moi przyjaciele Tygrys i Kubuś -...jutro, 7 grudnia, 14:20

Królik planuje zorganizować piknik dla swoich przyjaciół. Ma być muzyka, jedzenie i świetna zabawa. Tymczasem, Tygrys rzuca królikowi pewne wyzwanie.

Moi przyjaciele Tygrys i Kubuś - na rozśpiewanym pikniku

Fineasz i Ferb: Podróż w drugim...jutro, 7 grudnia, 18:30

Fineasz i Ferb nieraz potrafili zaskoczyć widzów swoją pomysłowością. Teraz bracia powracają z nową dawką przygód! Co ich czeka tym razem?

Fineasz i Ferb: Podróż w drugim wymiarze