Jesteś tutaj

Dzieci kukurydzy IV: Zgromadzenie

Strona główna

Dzieci kukurydzy IV: Zgromadzenie

Postacie

Opis

Rodzaj: 
horror
/
Kraj: 
USA
,
Rok produkcji: 
1996

Dzieci kukurydzy IV: Zgromadzenie to kontynuacja filmu Dzieci kukurydzy. Choć mamy do czynienia z innymi postaciami to wszystkie części łączy pole kukurydzy, gdzie rozgrywa się cała akcja. Jeżeli macie stalowe nerwy, a kino grozy jest waszym ulubionym gatunkiem, to każda z części Dzieci kukurydzy przypadnie Wam do gustu.

June Rhodes (Karen Black) ma straszliwy sen. Widziała w nim chłopca z okaleczoną dłonią, wysoką temperaturą oraz płynącą z ust krwią. W pewnym momencie chłopak zamienia się w potwora i atakuje ją. Na tym sen się kończy, a kobieta budzi się z krzykiem. Postanawia zadzwonić do swojej starszej córki Grace (Naomi Watts). Grace przyjeżdża natychmiast i próbuje uspokoić matkę. Tymczasem w miasteczku zaczynają się dziać dziwne rzeczy. Dzieci dostają wysokiej gorączki i krwawień. Lekarze są zdezorientowani, nie mogą odnaleźć przyczyny. Objawy na szczęście ustępują i dzieci wracają do zdrowia. Zachodzi u nich tylko jedna mało widoczna zmiana. Przechodzą wewnętrzną metamorfozę i zmieniają się w zabójców. Młodsza siostra Grace - Margaret (Jamie Renée Smith), również choruje. Dziewczyna stara się powstrzymać zachodzącą u niej przemianę. Okazuje się, że dzieci, które zabijają zostały opętane przez „Tego, Który Kroczy Między Rzędami”.

Obsada

Brent Jennings, Jamie Renee Smith, Karen Black, Naomi Watts
Reżyser: 
Greg Spence

Konkursy/h1>

Polecamy również

Dzieci kukurydzy 6: Powrót...środa, 25 lipca, 23:00

Pośród rozległych pól kukurydzy przed laty rozegrały się makabryczne sceny. Sekta stworzona przez małego Isaaca Chronera mordowała ludzi, aby złożyć ich w ofierze.

Dzieci kukurydzy 6: Powrót Isaaca

Armia Boga IIsobota, 28 lipca, 23:00

Archanioł Gabriel powraca z trwającego 4 lata wygnania, które spędził w czeluściach piekielnych. W tym też czasie na ziemi pojawia się anioł Daniel. Spada wprost na auto Valerie...

Armia Boga II

Hellraiser VIII: hellworld.comsobota, 28 lipca, 0:45

Grupa młodych ludzi: Chelsea, Allison, Derrick i Mike nie mogą pozbierać się po samobójstwie swojego kolegi Adama. Adam padł ofiarą gry o nazwie „Hellworld”...

Hellraiser VIII: hellworld.com

Dzieci kukurydzy 7: Objawienieśroda, 1 sierpnia, 23:00

Jamie od dłuższego czasu nie ma kontaktu z babcią, która mieszka w Omaha w stanie Nebraska. Dziewczyna postanawia odwiedzić babcię. 

Dzieci kukurydzy 7: Objawienie