Dzieci kukurydzy IV: Zgromadzenie

June Rhodes ma straszliwy sen. Widziała w nim chłopca z okaleczoną dłonią, wysoką temperaturą oraz płynącą z ust krwią. W pewnym momencie chłopak...

Opis

Dzieci kukurydzy IV: Zgromadzenie to kontynuacja filmu Dzieci kukurydzy. Choć mamy do czynienia z innymi postaciami to wszystkie części łączy pole kukurydzy, gdzie rozgrywa się cała akcja. Jeżeli macie stalowe nerwy, a kino grozy jest waszym ulubionym gatunkiem, to każda z części Dzieci kukurydzy przypadnie Wam do gustu.

June Rhodes (Karen Black) ma straszliwy sen. Widziała w nim chłopca z okaleczoną dłonią, wysoką temperaturą oraz płynącą z ust krwią. W pewnym momencie chłopak zamienia się w potwora i atakuje ją. Na tym sen się kończy, a kobieta budzi się z krzykiem. Postanawia zadzwonić do swojej starszej córki Grace (Naomi Watts). Grace przyjeżdża natychmiast i próbuje uspokoić matkę. Tymczasem w miasteczku zaczynają się dziać dziwne rzeczy. Dzieci dostają wysokiej gorączki i krwawień. Lekarze są zdezorientowani, nie mogą odnaleźć przyczyny. Objawy na szczęście ustępują i dzieci wracają do zdrowia. Zachodzi u nich tylko jedna mało widoczna zmiana. Przechodzą wewnętrzną metamorfozę i zmieniają się w zabójców. Młodsza siostra Grace - Margaret (Jamie Renée Smith), również choruje. Dziewczyna stara się powstrzymać zachodzącą u niej przemianę. Okazuje się, że dzieci, które zabijają zostały opętane przez „Tego, Który Kroczy Między Rzędami”.