Dom z kości

Szukając mocnych wrażeń i interesującego materiału na reality show ekipa filmowa przyjeżdża do pięknej willi otoczonej tajemniczym sadem. 

Opis

Szukacie wciągającego horroru na wieczór? Oto i on – Dom z kości. Pełna grozy i mroku historia, która rozgrywa się w nawiedzonej willi.

Szukając mocnych wrażeń i interesującego materiału na reality show ekipa filmowa przyjeżdża do pięknej willi otoczonej tajemniczym sadem. Z historii wynika, że dom jest nawiedzony i tego właśnie szukają filmowcy. Razem z nimi przybywa również gość specjalny, medium - Heather (Charisma Carpenter). Kiedy tylko zjawiają się na miejscu kobieta zaczyna wyczuwać silną aktywność nadprzyrodzoną. Oczywiście dla ekipy wydaje się to jednym wielkim kłamstwem, ale z czasem zaczynają dziać się różne dziwne i niewyjaśnione rzeczy. Członkowie ekipy, jeden po drugim, zaczynają brutalnie ginąć. Wydawcy przestaje być do śmiechu. Mimo ostrzeżeń do willi przyjeżdża również przemądrzały i wyniosły gospodarz całego reality show - Quentin (Corin Nemec). Jego pewność siebie zaczyna zamieniać się w lęk. Jedyną szansą na powstrzymanie nadprzyrodzonych sił i ocalenie jest odkrycie tajemnicy z przeszłości.