Czy to ty, czy to ja?

Amanda i Alyssa – to dwie 9-latki z zupełnie innych światów. Niespodziewanie dziewczynki spotykają się i postanawiają odmienić życie swoich najbliższych. Co z tego wyniknie?

Opis

Zapraszamy na uwielbiany przez wszystkich film z udziałem najpopularniejszych bliźniaczek na świecie - Mary-Kate oraz  Ashley Olsen. Aktorki dzięki tej produkcji zyskały ogromną sławę i do dzisiaj podbijają świat kina!

Amanda (Mary-Kate Olsen) i Alyssa (Ashley Olsen) to dwie 9-latki z zupełnie innych światów – Amanda wychowuje się w sierocińcu w bardzo skromnych warunkach, a Alyssa jest córką bajecznie bogatego miliardera, ma mnóstwo zabawek i z każdej strony otaczają ja luksusowe produkty. Mimo że wiele je różni, okazuje się, że dziewczynki są do siebie bardzo podobne – wyglądają jak dwie krople wody. Pewnego dnia Amanda i Alyssa spotykają się i postanawiają zamienić rolami, aby zobaczyć, jak wygląda życie tej drugiej. Kiedy na jaw wychodzi, że ojciec Alyssi – Roger (Steve Guttenberg) chce poślubić wredną Clarice (Jane Sibbett), dziewczynki muszą zrobić wszystko, żeby do tego nie dopuścić. Chcą za to doprowadzić do jego ślubu z Diane (Kirstie Alley), wychowawczynią Amandy z sierocińca. Czy uda im się zrealizować swój plan?

Zobacz również

Zaplątane przygody Roszpunki: Poza...dzisiaj, 11 lipca, 11:50

Czas na kolejną porcję przygód długowłosej księżniczki! Roszpunka, aby nadrobić czas spędzony w wieży, razem z przyjaciółmi wyrusza w podróż poza królestwo.

Zaplątane przygody Roszpunki: Poza murami korony

Barbie: Perłowa księżniczkadzisiaj, 11 lipca, 12:45

Barbie wciela się w rolę Luminy, syrenki, która ma moc zmieniania koloru pereł. Radosna i kreatywna Lumina pracuje w syrenim salonie stylizującym bajeczne fryzury.

Barbie: Perłowa księżniczka

Aryskotracidzisiaj, 11 lipca, 14:10

Starsza Pani postanawia w testamencie przepisać swój majątek ukochanej kotce i jej kociętom. Przebiegły i chciwy lokaj porzuca kocią rodzinę na wsi.

Aryskotraci