Czy to ty, czy to ja?

Amanda i Alyssa – to dwie 9-latki z zupełnie innych światów. Niespodziewanie dziewczynki spotykają się i postanawiają odmienić życie swoich najbliższych. Co z tego wyniknie?

Opis

Zapraszamy na uwielbiany przez wszystkich film z udziałem najpopularniejszych bliźniaczek na świecie - Mary-Kate oraz  Ashley Olsen. Aktorki dzięki tej produkcji zyskały ogromną sławę i do dzisiaj podbijają świat kina!

Amanda (Mary-Kate Olsen) i Alyssa (Ashley Olsen) to dwie 9-latki z zupełnie innych światów – Amanda wychowuje się w sierocińcu w bardzo skromnych warunkach, a Alyssa jest córką bajecznie bogatego miliardera, ma mnóstwo zabawek i z każdej strony otaczają ja luksusowe produkty. Mimo że wiele je różni, okazuje się, że dziewczynki są do siebie bardzo podobne – wyglądają jak dwie krople wody. Pewnego dnia Amanda i Alyssa spotykają się i postanawiają zamienić rolami, aby zobaczyć, jak wygląda życie tej drugiej. Kiedy na jaw wychodzi, że ojciec Alyssi – Roger (Steve Guttenberg) chce poślubić wredną Clarice (Jane Sibbett), dziewczynki muszą zrobić wszystko, żeby do tego nie dopuścić. Chcą za to doprowadzić do jego ślubu z Diane (Kirstie Alley), wychowawczynią Amandy z sierocińca. Czy uda im się zrealizować swój plan?