Jesteś tutaj

Czarodziej Kazaam

Strona główna

Czarodziej Kazaam

Postacie

Opis

Rodzaj: 
familijny
/
Kraj: 
USA
,
Rok produkcji: 
1996

Zapraszamy na kino familijne! Czarodziej Kazaam spełni Wasze życzenia i porwie w wir przygód! To film dla małych i dużych miłośników baśniowych przygód i magii. Śmiech to zdrowie, a przy Czarodzieju Kazaamie nie będziecie mogli się powstrzymać od chichotu.

Max (Francis Capra) jest nękany w szkole, często zostaje po lekcjach, bo nie odrabia zadań domowych. Kiedy pewnego dnia wraca do domu dowiaduje się, że jego matka Alice (Ally Walker) i jej nowy partner Travis (John Costelloe) postanowili się zaręczyć. Zdenerwowany wiadomością Max ucieka z domu, po drodze spotyka swoich prześladowców, którzy zaczynają go ścigać. Chłopak wbiega do opuszczonego budynku i chowa się pod stertą porozrzucanych kartonów. Niestety, chłopcy znajdują go, ale w nieoczekiwanym momencie wszystko zaczyna wirować i pojawia się nieznajomy człowiek. Prześladowcy Maxa uciekają w popłochu, a w pomieszczeniu zostaje tylko Max. Okazuje się, że nieznajomy jest baśniowym Czarodziejem Kazaamem (Shaquille O'Neal), który spełni jego trzy życzenia. Chłopak nie wierzy mu i prosi o czarnego Jaguara. Niestety, moce Kazaama nie działają jak przedtem i czarodziej nie jest w stanie nic wyczarować. Max postanawia wrócić do domu, zostawiając czarodzieja za sobą. Tuż za rogiem czekają jego prześladowcy, którzy postanawiają nabić Maxowi kilka siniaków. Na drugi dzień kiedy chłopak idzie ulicą zauważa, że jest śledzony, okazuje się, że krok w krok za nim chodzi Kazaam. Czarodziej pomimo, że nie ma wystarczająco mocy, aby spełniać życzenia, nie chce odpuścić i wciąż przypomina Maxowi o trzech życzeniach. Po wielu próbach Kazaam odzyskuje moce  i w końcu może pokazać na co go stać. Zaczyna zachwycać się otaczającym go światem, ponieważ od tysięcy lat był zamknięty w pudełku.

Obsada

Shaquille O'Neal, Francis Capra, Ally Walker
Reżyser: 
Paul Michael Glaser

Konkursy/h1>

Polecamy również

Anderssonowie: Przygoda w...dzisiaj, 24 czerwca, 7:10

Poznajcie przesympatyczną i przezabawną rodzinę Anderssonów. Z nimi na pewno nie będziecie się nudzić. Dobra zabawa gwarantowana!

Anderssonowie: Przygoda w Tyrolu

Saxanka: malutka czarownicasobota, 30 czerwca, 6:45

Gdzieś głęboko we wnętrzu Ziemi istnieje niesamowita Kraina Baśni. Kiedy mała Saxanka postanowi się do niej udać, może oznaczać to tylko jedno… początek wspaniałych przygód. 

Saxanka: malutka czarownica

Doktor Proktor i proszek...sobota, 30 czerwca, 8:40

„Doktor Proktor i proszek pierdzioszek” to historia tak zabawna i zwariowana, że nie możecie jej przegapić. To pozytywne i bardzo barwne postacie, zakręcona akcja i spora dawka humoru!

Doktor Proktor i proszek pierdzioszek

Anderssonowie: Przygoda w...niedziela, 1 lipca, 7:05

Jesteście spragnieni dobrej zabawy? Dołączcie do zakręconej rodziny Anderssonów i przeżyjcie razem z nimi wspaniałą przygodę w Tyrolu! Mnóstwo śmiechu gwarantowane!

Anderssonowie: Przygoda w górach

Bejsbolista Buddysobota, 7 lipca, 9:05

Witajcie w Fernfield – mieście wyjątkowego psa o imieniu Buddy. Włączcie telewizory i przeżyjcie razem z nim wspaniałe przygody!

Bejsbolista Buddy