Czarodziej Kazaam

Max jest nękany w szkole, często zostaje po lekcjach, bo nie odrabia zadań domowych. Kiedy pewnego dnia wraca do domu dowiaduje się, że jego matka Alice...

Opis

Zapraszamy na kino familijne! Czarodziej Kazaam spełni Wasze życzenia i porwie w wir przygód! To film dla małych i dużych miłośników baśniowych przygód i magii. Śmiech to zdrowie, a przy Czarodzieju Kazaamie nie będziecie mogli się powstrzymać od chichotu.

Max (Francis Capra) jest nękany w szkole, często zostaje po lekcjach, bo nie odrabia zadań domowych. Kiedy pewnego dnia wraca do domu dowiaduje się, że jego matka Alice (Ally Walker) i jej nowy partner Travis (John Costelloe) postanowili się zaręczyć. Zdenerwowany wiadomością Max ucieka z domu, po drodze spotyka swoich prześladowców, którzy zaczynają go ścigać. Chłopak wbiega do opuszczonego budynku i chowa się pod stertą porozrzucanych kartonów. Niestety, chłopcy znajdują go, ale w nieoczekiwanym momencie wszystko zaczyna wirować i pojawia się nieznajomy człowiek. Prześladowcy Maxa uciekają w popłochu, a w pomieszczeniu zostaje tylko Max. Okazuje się, że nieznajomy jest baśniowym Czarodziejem Kazaamem (Shaquille O'Neal), który spełni jego trzy życzenia. Chłopak nie wierzy mu i prosi o czarnego Jaguara. Niestety, moce Kazaama nie działają jak przedtem i czarodziej nie jest w stanie nic wyczarować. Max postanawia wrócić do domu, zostawiając czarodzieja za sobą. Tuż za rogiem czekają jego prześladowcy, którzy postanawiają nabić Maxowi kilka siniaków. Na drugi dzień kiedy chłopak idzie ulicą zauważa, że jest śledzony, okazuje się, że krok w krok za nim chodzi Kazaam. Czarodziej pomimo, że nie ma wystarczająco mocy, aby spełniać życzenia, nie chce odpuścić i wciąż przypomina Maxowi o trzech życzeniach. Po wielu próbach Kazaam odzyskuje moce  i w końcu może pokazać na co go stać. Zaczyna zachwycać się otaczającym go światem, ponieważ od tysięcy lat był zamknięty w pudełku.