Coś

Zima 1982 roku, w odciętej od świata bazie badawczej na Antarktydzie. Tajemnicze Coś morduje tam naukowców. Okazuje się, że to przybysz z innej planety.

Opis

Paleontolożka - Kate Lloyd (Mary Elizabeth Winstead) - wraz z grupą badawczą udaje się do opuszczonego regionu na Antarktydzie. Na miejscu uczeni odkrywają tajemnicze stworzenie. Okazuje się być ono dla nich niesamowicie ciekawym obiektem badawczym. Z zewnątrz wygląda  jak człowiek, jednak jego wnętrze jest zupełnie nieludzkie. Co więcej, stwór ma zdolność do naśladowania wszystkiego, czego dotknie. Jest też niestety bardzo  niebezpieczny.   W wyniku konfrontacji z tajemniczym stworzeniem z życiem uchodzi zaledwie dwóch badaczy. Wkrótce okazuje się również, że obcy organizm przenika do organizmu psa, a nieświadomi niczego badacze, przygarniają zwierzę. Czy naukowcom uda się powstrzymać niebezpiecznego potwora? Czy wyjdą z tego cali?
Coś to idealna propozycja filmowa dla wszystkich fanów mrożącego krew w żyłach kina.

Zobacz również

Alvin i wiewiórki 3dzisiaj, 6 czerwca, 18:20

Alvin i jego przyjaciele powracają! Przygotujcie się na kolejną część przygód zwariowanych wiewiórek. Tym razem Alvin, Szymon i Teodor wybierają się na wakacje.

Alvin i wiewiórki 3

Noc rekinówdzisiaj, 6 czerwca, 23:45

Stań oko w oko z krwiożerczymi rekinami! „Noc rekinów” to horror o weekendzie nad jeziorem, który skończył się prawdziwą makabrą! 

Noc rekinów

Barbie w świecie gierjutro, 7 czerwca, 9:25

Barbie niespodziewanie zostaje wciągnięta do swojej ulubionej gry wideo, w efekcie czego zostaje jedną z postaci ścigających się na wrotkach. 

Barbie w świecie gier