Brygada ponad prawem

„Brygada ponad prawem” to emocjonujące kino akcji pełną gębą! W roli nieustraszonego policjanta zobaczymy Jeana Reno! Tego nie można przegapić!

Opis

Brygada ponad prawem to emocjonujące kino akcji pełną gębą! W roli nieustraszonego policjanta zobaczymy Jeana Reno (Leon zawodowiec). Brygada ponad prawem jest doskonałą i wciągającą propozycją na wieczór. Tego nie można przegapić!

Serge Buren (Jean Reno) pracuje w policji. Jego praca jest nieprzewidywalna, nigdy nie wiadomo kto stanie na jego drodze. Buren działa na terenie Paryża i kiedy zaczyna dochodzić tam do brutalnych napadów na sklepy jubilerskie i banki nie waha się ani chwili i daje sygnał do działania. Choć jego sposoby nie zawsze są zgodne z prawem, to dzięki długoletniej służbie i skuteczności jego przełożony (Thierry Neuvic) przymyka na to oko. Pewnego dnia dochodzi do brutalnego napadu, w którym ginie młoda dziewczyna. Zatrzymany zostaje Kasper (Jakob Cedergren), mężczyzna, który w swojej karierze ma już nie jeden obrabowany bank, ale zawsze udawało mu się unikać większej kary. Tym razem również mimo dość mocnych poszlak brak jest dowodu, który mógłby zakończyć wolność Kaspra. Podejrzany zostaje zwolniony z więzienia, a Buren upomniany. Policjant nie zamierza jednak pozostawić sprawy nierozwiązanej, za bardzo nurtuje go kwestia ofiary, którą była młoda kobieta. Oglądając nagrania z monitoringu dostrzega, że kobieta podczas napadu miała wyciągniętą komórkę. To skierowało Burena i jednego z jego współpracowników Cartiera (Alban Lenoir) do szczegółowego sprawdzenia dowodów rzeczowych. Mężczyźni odkrywają zdjęcia, które doprowadzają ich do Wakeda (Jess Liaudin). Szykuje się naprawdę ciężka sprawa do rozwiązania. Niedługo później dochodzi do kolejnego napadu i choć część policji pojechała na miejsce zdarzenia, to Buren ma przeczucie, że miejsce, w które uderzyli przestępcy jest całkiem inne. Czy ma rację?