Barbie i siostry w Krainie Kucyków

Barbie i jej najukochańsze siostry jadą w Alpy. Tam czeka je super przygoda. Przez całe lato mają uczyć się jazdy konnej i obcować z naturą. 

PULS2
  • Barbie i siostry w Krainie Kucyków
    sobota, 22 sierpnia, 12:35D7 70 min.

Opis

Barbie i jej siostry w Krainie Kucyków to piękna opowieść o Barbie i jej siostrach, które tym razem jadą do akademii jeździeckiej w Alpach, aby wziąć udział w zawodach jeździeckich.

Barbie i jej najukochańsze siostry jadą w Alpy. Tam czeka je super przygoda. Przez całe lato mają uczyć się jazdy konnej i obcować z naturą. Widoki są przepiękne, dziewczyny nie mogą wyjść z podziwu, ale to nie wszystko. Przyszedł czas na naukę! Właścicielka akademii jeździeckiej zaprasza dziewczęta do stajni. Tam czeka je kolejna niespodzianka. Okazuje się, że to konie wybiorą swoich jeźdźców. W akademii żyją konie wszelkiej maści i wielkości. W tym roku w akademii odbywać będą się zawody pomiędzy różnymi szkołami jeździeckimi. Akademia od 11 lat nie znalazła się na pierwszym miejscu, ale nikt nie zamierza się poddawać. Dziewczęta staną w szranki z innymi szkołami, aby pokazać, że konie z akademii są najlepsze. Zanim jednak będą mogły to zrobić, muszą nauczyć się jazdy i sztuczek. Przed nimi bardzo dużo żmudnej pracy nad swoją postawą, jeżeli chcą posiąść wymagane umiejętności. Niespodziewanie podczas jednej z konnej wypraw Barbie zauważa niezwykłego konia. Okazuje się, że w szyldzie akademii umieszczony jest wizerunek konia, identyczny z tym, którego widziała Barbie. Chcąc dowiedzieć się co to za rasa, Barbie postanawia zadać kilka pytań opiekunowi stajni. Mężczyzna twierdzi jednak, że koń, którego widziała dziewczyna, nie istnieje. Barbie chce jeszcze raz udać się na wyprawę, aby przekonać się, czy rzeczywiście było to tylko złudzenie…