Barbie i podwodna tajemnica 2

Mistrzyni surfingu – Merliah – od momentu, gdy dowiedziała się, że jest syrenką, wiedzie bajkowe życie. I nic nie jest już takie jak dawniej.

Opis

Mistrzyni surfingu – Merliah – od momentu, gdy dowiedziała się, że jest syrenką, wiedzie bajkowe życie i nic nie jest już takie jak dawniej... Pewnego dnia dowiaduje się, że dostała się do finału zawodów surfingowych w Australii. Dziewczyna ma szansę na zwycięstwo, musi jedynie pokonać swoją największą rywalkę – Kylie. Tymczasem, podstępna Eris chce przejąć tron podwodnej krainy. W całą sprawę zostaje wplątana Kylie. Kiedy Merliah dowiaduje się o złych zamiarach swojej ciotki, postanawia ją powstrzymać i przy okazji uratować Kylie. Razem ze swoimi morskimi przyjaciółkami do Oceanii. Czy im się uda?

Zobacz również

Zaplątane przygody Roszpunki: Poza...dzisiaj, 11 lipca, 11:50

Czas na kolejną porcję przygód długowłosej księżniczki! Roszpunka, aby nadrobić czas spędzony w wieży, razem z przyjaciółmi wyrusza w podróż poza królestwo.

Zaplątane przygody Roszpunki: Poza murami korony

Barbie: Perłowa księżniczkadzisiaj, 11 lipca, 12:45

Barbie wciela się w rolę Luminy, syrenki, która ma moc zmieniania koloru pereł. Radosna i kreatywna Lumina pracuje w syrenim salonie stylizującym bajeczne fryzury.

Barbie: Perłowa księżniczka

Aryskotracidzisiaj, 11 lipca, 14:10

Starsza Pani postanawia w testamencie przepisać swój majątek ukochanej kotce i jej kociętom. Przebiegły i chciwy lokaj porzuca kocią rodzinę na wsi.

Aryskotraci