Barbie: Gwiezdna przygoda

Tym razem zobaczymy Barbie w roli kosmicznej księżniczki. Dziewczyna uwielbia przemierzać kosmos na swojej superszybkiej deskorolce.

Opis

Zapraszamy na kolejną część z serii filmów o Barbie – najsłynniejszej lalce na świecie!

Tym razem zobaczymy piękną Barbie w roli kosmicznej księżniczki. Dziewczyna mieszka na planecie Para-Den i uwielbia przemierzać kosmos na swojej superszybkiej magicznej deskorolce. W podróżach towarzyszy jej ukochane zwierzątko – Popcorn. . Niestety pewnego dnia wszystko się zmienia. Migoczące na niebie gwiazdy przygasają i spowalniają swój podniebny taniec. Okazuje się, że spełnia się starożytna przepowiednia . W związku z tym Barbie dostaje niezwykle odpowiedzialne zadanie od króla Constantina – musi uratować swoją galaktykę przed ciemnością. Na tajemniczej planecie dołącza do elitarnej grupy ratującej gwiazdy. W trakcie swojej misji, dziewczyna przeżywa niesamowite przygody i odkrywa w sobie niezwykłą moc. Czy uda się jej ocalić blask na niebie i uratować wszechświat? Czy ktoś będzie chciał jej w tym przeszkodzić? Czy zdąży wykonać zadanie zanim zapadnie mrok…

Zobacz również

Zaplątane przygody Roszpunki: Poza...dzisiaj, 11 lipca, 11:50

Czas na kolejną porcję przygód długowłosej księżniczki! Roszpunka, aby nadrobić czas spędzony w wieży, razem z przyjaciółmi wyrusza w podróż poza królestwo.

Zaplątane przygody Roszpunki: Poza murami korony

Barbie: Perłowa księżniczkadzisiaj, 11 lipca, 12:45

Barbie wciela się w rolę Luminy, syrenki, która ma moc zmieniania koloru pereł. Radosna i kreatywna Lumina pracuje w syrenim salonie stylizującym bajeczne fryzury.

Barbie: Perłowa księżniczka

Aryskotracidzisiaj, 11 lipca, 14:10

Starsza Pani postanawia w testamencie przepisać swój majątek ukochanej kotce i jej kociętom. Przebiegły i chciwy lokaj porzuca kocią rodzinę na wsi.

Aryskotraci