Asterix i Kleopatra

Kleopatra zakłada się z Cezarem, że jej ludziom uda się wybudować nowy pałac w trzy miesiące. Na pomoc wyruszają Galowie.

Opis

Egipt, czasy Kleopatry. Pewnego dnia dochodzi do kłótni pomiędzy królową Egiptu a Cezarem. Kleopatra postanawia udowodnić mu, że jej państwo jest lepsze. W związku z tym zleca swojemu architektowi Nubernabisowi, aby w trzy miesiące wybudował jej pałac na cześć Cezara. Jeśli mu się nie uda, pożrą go krokodyle. Zdesperowany Nubernabis udaje się po pomoc do swojego dawnego przyjaciela – Panoramiksa. Ten zgadza się pomóc architektowi. Do Egiptu zabiera ze sobą Asteriksa, Obeliksa i Idefiksa. Tam Galowie muszą uważać na wrogo nastawionych przeciwników Nubernabisa, którzy chcą pokrzyżować im plany. Czy mimo to Galom uda się zbudować pałac? Jakie przeszkody jeszcze na nich czekają w Egipcie?

Zobacz również

Barbie w świecie gierdzisiaj, 7 czerwca, 9:25

Barbie niespodziewanie zostaje wciągnięta do swojej ulubionej gry wideo, w efekcie czego zostaje jedną z postaci ścigających się na wrotkach. 

Barbie w świecie gier

Lis i Piesdzisiaj, 7 czerwca, 10:45

„Lis i pies” to doskonała lekcja dla każdego na temat tego, jak powinna wyglądać prawdziwa przyjaźń. To kultowa animacja Disneya, którą musicie koniecznie zobaczyć!

Lis i Pies

Alvin i wiewiórki 3wczoraj, 6 czerwca, 18:20

Alvin i jego przyjaciele powracają! Przygotujcie się na kolejną część przygód zwariowanych wiewiórek. Tym razem Alvin, Szymon i Teodor wybierają się na wakacje.

Alvin i wiewiórki 3