Asterix Gal

Nadchodzi Asterix i wielkie emocje! Dzielny Gal znowu wyruszy na pomoc przyjacielowi. Przed Wami mnóstwo humoru, zabawnych dialogów i akcji!

Opis

W 50. roku przed naszą erą , prawie cała Galia została podbita przez Rzymian. Tylko jedna wioska nie chce się im poddać i stawia opór. Postanawiają dowiedzieć się w czym tkwi sekret ich nadludzkiej siły i wysyłają do nich szpiega. Okazuje się, że jej źródłem jest magiczny wywar, który sporządza druid Panoramix. Władca Rzymu Gajus chce być najpotężniejszym człowiekiem, dlatego rozkazuje go porwać. Tam staruszek zostaje zmuszony do zdradzenia swojej receptury i przygotowania magicznego wywaru. Nie chce jednak zdradzić swojej sekretnej receptury, dlatego zmienia formułę. Wskutek jego działań Rzymianom, którzy skosztowali napoju, wyrastają długie włosy. Na pomoc przyjacielowi wyruszają nieustraszeni Asterix i Obelix.

Asterix Gal to pierwsza filmowa adaptacja komiksu słynnych twórców Rene Goscinnego i Alberta Uderzo. Animacja pełna jest humoru, zabawnych dialogów i akcji. Nie możecie jej przegapić!