Jesteś tutaj

Armia Boga: Proroctwo

Strona główna

Armia Boga: Proroctwo

Postacie

Opis

Rodzaj: 
horror
/
Kraj: 
USA
,
Rok produkcji: 
2000

Armia Boga: Proroctwo to trzecia część filmu opowiadającego o sporze dobrych i złych aniołów. W rolach głównych zobaczymy Christophera Walkena (Człowiek w ogniu) i Dave’a Buzzotta (Dzieci kukurydzy V: Pola grozy).

Gabriel (Christopher Walken) odbywa swoją karę na Ziemi. Za swoje czyny został zdegradowany z pozycji anioła do człowieka. Dobre i złe anioły nadal toczą ze sobą walkę o władzę na Ziemi. Jeden z aniołów Pyriel (Scott Cleverdon) postanowił zniszczyć ludzkość, którą uważa za ogromne zło, i zbudować nową lepszą nację. Danyael (Dave Buzzotta) syn anioła i zwykłej kobiety dorósł i stał się kaznodzieją. Podczas jednego z przemówień mężczyzna zostaje wielokrotnie postrzelony przez niewidomego uczestnika zebrania. Świadkiem całego zdarzenia jest Gabriel i dziewczyna Danyaela Maggie (Kayren Butler), która błaga Gabriela o pomoc i ratunek. Gabriel nie robi nic i ciało Danyaela zostaje zabrane w celu zbadania sprawy. Nieoczekiwanie mężczyzna budzi się i ucieka. Siła niewiadomego pochodzenia pcha go do zaangażowania się w spór aniołów. Mimo, że Danyael posiada nadprzyrodzone moce wciąż znajduje się w niebezpieczeństwie. Źli aniołowie wysyłają za nim pościg. Na życie mężczyzny czyha Zophael (Vincent Spano). Do akcji wkracza Gabriel, który tym razem staje po stronie dobra. Czy Danyal wypełni swoją misję?

Ustaw przypomnienie w kalendarzu 2018-08-19 01:50:00 2018-08-19 03:50:00 Europe/Warsaw Armia Boga: Proroctwo Armia Boga: Proroctwo to trzecia część filmu opowiadającego o sporze dobrych i złych aniołów. W rolach głównych zobaczymy Christophera Walkena (Człowiek w ogniu) i Dave’a Buzzotta (Dzieci kukurydzy V: Pola grozy). Gabriel (Christopher Walken) odbywa swoją karę na Ziemi. Za swoje czyny został zdegradowany z pozycji anioła do człowieka. Dobre i złe anioły nadal toczą ze sobą walkę o władzę na Ziemi. Jeden z aniołów Pyriel (Scott Cleverdon) postanowił zniszczyć ludzkość, którą uważa za ogromne zło, i zbudować nową lepszą nację. Danyael (Dave Buzzotta) syn anioła i zwykłej kobiety dorósł i stał się kaznodzieją. Podczas jednego z przemówień mężczyzna zostaje wielokrotnie postrzelony przez niewidomego uczestnika zebrania. Świadkiem całego zdarzenia jest Gabriel i dziewczyna Danyaela Maggie (Kayren Butler), która błaga Gabriela o pomoc i ratunek. Gabriel nie robi nic i ciało Danyaela zostaje zabrane w celu zbadania sprawy. Nieoczekiwanie mężczyzna budzi się i ucieka. Siła niewiadomego pochodzenia pcha go do zaangażowania się w spór aniołów. Mimo, że Danyael posiada nadprzyrodzone moce wciąż znajduje się w niebezpieczeństwie. Źli aniołowie wysyłają za nim pościg. Na życie mężczyzny czyha Zophael (Vincent Spano). Do akcji wkracza Gabriel, który tym razem staje po stronie dobra. Czy Danyal wypełni swoją misję? TV Puls TV Puls kontakt@pulstv.pl

Obsada

Brad Dourif, Christopher Walken, Dave Buzzotta, Kayren Butler, Steve Hytner, Vincent Spano
Reżyser: 
Patrick Lussier

Konkursy/h1>

Polecamy również

Halloween: Powrótjutro, 18 sierpnia, 0:00

Ciało Michaela Myersa zostało odnalezione. Jego siostra Laurie Strode została zamknięta w zakładzie psychiatrycznym, ponieważ przy ostatnim spotkaniu z Michaelem dała się nabrać na jego podstęp. 

Halloween: Powrót

Od zmierzchu do świtu 3:...sobota, 25 sierpnia, 23:50

Przygotujcie się na chwile grozy! Johnny Madrid i niebezpieczne wampiry nadchodzą! „Od zmierzchu do świtu 3: Córka kata” to horror dla widzów o mocnych nerwach!

Od zmierzchu do świtu 3: Córka kata

Armia Boga: Buntsobota, 25 sierpnia, 1:50

Czwarta część słynnej opowieści o wojnie między aniołami. W centrum ich zainteresowania znajduje się średniowieczny manuskrypt. Zawiera on przepowiednie...

Armia Boga: Bunt