Jesteś tutaj

Armia Boga II

Strona główna

Armia Boga II

Postacie

Opis

Rodzaj: 
horror
/
Kraj: 
USA
,
Rok produkcji: 
1998

Armia Boga II to kontynuacja filmu Armia Boga, który opowiada o wojnie między aniołami, do której doszło, kiedy archanioł Gabriel postanowił zebrać armię zbuntowanych aniołów, aby doprowadzić do chaosu w niebie i na ziemi. W rolach głównych zobaczymy: Jennifer Beals (Cztery pokoje), Christophera Walkena (Człowiek w ogniu), Russella Wonga (Mumia: Grobowiec Cesarza Smoka) i Erica Robertsa (Niezniszczalni).

Archanioł Gabriel (Christopher Walken) powraca z trwającego cztery lata wygnania, które spędził w czeluściach piekielnych. W tym też czasie na ziemi pojawia się anioł Daniel (Russel Wong). Spada wprost na auto Valerie (Jennifer Beals), pielęgniarki, która natychmiast wiezie go do szpitala. Kobieta jest przejęta i postanawia odwiedzać mężczyznę, donosić mu jedzenie i dbać o niego. Między Valerie a Danielem rodzi się uczucie, które przypieczętowują tuż po wyjściu mężczyzny ze szpitala. Kobieta zachodzi w ciążę. Dziecko śmiertelnika i anioła jest zagrożeniem dla buntowników, którzy sprzeciwili się Bogu. Valerie staje się celem Gabriela, który nie może dopuścić do narodzin dziecka. Kobieta jest w ogromnym niebezpieczeństwie. Na szczęście na ziemię przybywa również archanioł Michał (Eric Roberts), który ma za zadanie ją chronić przez zbuntowanym Gabrielem, czyhającym na jej życie. Rozpoczyna się walka o Valerie i jej nienarodzone dziecko. Potomek śmiertelnika i anioła może uchronić świat przed zagładą, ale czy zwykła kobieta jest w stanie uciec od archanioła? Jak zakończy się walka o życie? Czy pomoc nadejdzie na czas?

Ustaw przypomnienie w kalendarzu 2018-07-28 23:00:00 2018-07-29 01:00:00 Europe/Warsaw Armia Boga II Armia Boga II to kontynuacja filmu Armia Boga, który opowiada o wojnie między aniołami, do której doszło, kiedy archanioł Gabriel postanowił zebrać armię zbuntowanych aniołów, aby doprowadzić do chaosu w niebie i na ziemi. W rolach głównych zobaczymy: Jennifer Beals (Cztery pokoje), Christophera Walkena (Człowiek w ogniu), Russella Wonga (Mumia: Grobowiec Cesarza Smoka) i Erica Robertsa (Niezniszczalni). Archanioł Gabriel (Christopher Walken) powraca z trwającego cztery lata wygnania, które spędził w czeluściach piekielnych. W tym też czasie na ziemi pojawia się anioł Daniel (Russel Wong). Spada wprost na auto Valerie (Jennifer Beals), pielęgniarki, która natychmiast wiezie go do szpitala. Kobieta jest przejęta i postanawia odwiedzać mężczyznę, donosić mu jedzenie i dbać o niego. Między Valerie a Danielem rodzi się uczucie, które przypieczętowują tuż po wyjściu mężczyzny ze szpitala. Kobieta zachodzi w ciążę. Dziecko śmiertelnika i anioła jest zagrożeniem dla buntowników, którzy sprzeciwili się Bogu. Valerie staje się celem Gabriela, który nie może dopuścić do narodzin dziecka. Kobieta jest w ogromnym niebezpieczeństwie. Na szczęście na ziemię przybywa również archanioł Michał (Eric Roberts), który ma za zadanie ją chronić przez zbuntowanym Gabrielem, czyhającym na jej życie. Rozpoczyna się walka o Valerie i jej nienarodzone dziecko. Potomek śmiertelnika i anioła może uchronić świat przed zagładą, ale czy zwykła kobieta jest w stanie uciec od archanioła? Jak zakończy się walka o życie? Czy pomoc nadejdzie na czas? TV Puls TV Puls kontakt@pulstv.pl

Obsada

Brittany Murphy, Christopher Walken, Eric Roberts, Russell Wong, Jennifer Beals
Reżyser: 
Bruce Spence

Konkursy/h1>

Polecamy również

Dzieci kukurydzy 6: Powrót...środa, 25 lipca, 23:00

Pośród rozległych pól kukurydzy przed laty rozegrały się makabryczne sceny. Sekta stworzona przez małego Isaaca Chronera mordowała ludzi, aby złożyć ich w ofierze.

Dzieci kukurydzy 6: Powrót Isaaca

Hellraiser VIII: hellworld.comsobota, 28 lipca, 0:45

Grupa młodych ludzi: Chelsea, Allison, Derrick i Mike nie mogą pozbierać się po samobójstwie swojego kolegi Adama. Adam padł ofiarą gry o nazwie „Hellworld”...

Hellraiser VIII: hellworld.com

Dzieci kukurydzy 7: Objawienieśroda, 1 sierpnia, 23:00

Jamie od dłuższego czasu nie ma kontaktu z babcią, która mieszka w Omaha w stanie Nebraska. Dziewczyna postanawia odwiedzić babcię. 

Dzieci kukurydzy 7: Objawienie