Anderssonowie: Przygoda w Tyrolu

Poznajcie przesympatyczną i przezabawną rodzinę Anderssonów. Z nimi na pewno nie będziecie się nudzić. Dobra zabawa gwarantowana!

Opis

Anderssonowie całą rodziną wybierają się na ślub krewnych. Jako prezent ślubny postanawiają dać bezwartościowy obraz. Jednak  Rudolf (Morgan Alling) przypadkowo spotyka eksperta sztuki, który uznaje, że dzieło warte jest fortunę  i w ostatniej chwili zmienia plan. Okazuje się jednak, że na malowidle brakuje podpisu malarza, a bez tego jego wartość znacznie spada. Rudolf postanawia za wszelką cenę go zdobyć. Informuje więc bliskich, że zmieniają cel wakacyjnej podróży – wybiorą się do Południowego Tyrolu, gdzie razem z żoną przed laty spędzili swój miesiąc miodowy. Tym razem z dziećmi, Rudolf i Karin (Anja Lundqvist), przeżyją mnóstwo niesamowitych i zabawnych przygód w słonecznych Włoszech. Czy przy okazji uda im się zdobyć podpis malarza? 

Zobacz również

Barbie w świecie gierdzisiaj, 7 czerwca, 9:25

Barbie niespodziewanie zostaje wciągnięta do swojej ulubionej gry wideo, w efekcie czego zostaje jedną z postaci ścigających się na wrotkach. 

Barbie w świecie gier

Lis i Piesdzisiaj, 7 czerwca, 10:45

„Lis i pies” to doskonała lekcja dla każdego na temat tego, jak powinna wyglądać prawdziwa przyjaźń. To kultowa animacja Disneya, którą musicie koniecznie zobaczyć!

Lis i Pies

Alvin i wiewiórki 3wczoraj, 6 czerwca, 18:20

Alvin i jego przyjaciele powracają! Przygotujcie się na kolejną część przygód zwariowanych wiewiórek. Tym razem Alvin, Szymon i Teodor wybierają się na wakacje.

Alvin i wiewiórki 3