Amerykańska opowieść

Wzruszająca animacja Disneya opowiadająca o niesamowitej odwadze małej myszki. „Amerykańska opowieść” to ujmująca muzyka, postacie i piękne wartości. To doskonała lekcja dla całej rodziny.

Opis

Fievel to malutka mysz z Rosji. Razem ze swoimi najbliższymi udaje się w podróż statkiem do Ameryki. Mówi się, że ten kraj jest rajem – nie ma tam kotów i wszędzie można znaleźć ser. Dołączają do nich myszy z Włoch i Irlandii. Niespodziewanie w trakcie wyprawy Fievel zostaje zmyty z pokładu. Jego rodzina jest przekonana, że zginął. Na szczęście udaje mu się dotrzeć do portu w Nowym Jorku. Wtedy następuje zderzenie z rzeczywistością. Okazuje się, że świat o jakim słyszał, zupełnie nie istnieje. Nowy Jork jest ponury i pełen niebezpieczeństw. Do tego Fievel za wszelką cenę musi odnaleźć rodzinę. Los jednak mu nie sprzyja. Ciągle wpada w tarapaty i mija się z najbliższymi…  

Amerykańska opowieść to wzruszająca animacja Disneya, ujmująca muzyką, postaciami i pięknymi wartościami. Jest idealnym wyborem zarówno dla najmłodszych, jak i nieco starszych widzów.