Ace Ventura Junior

Dwunastoletni Ace podobnie jak jego ojciec ma żyłkę detektywa. Kiedy w miejskim zoo dochodzi do kradzieży pandy, chłopiec postanawia wkroczyć do akcji.

PULS2
  • Ace Ventura Junior
    jutro, 12 lipca, 14:0012 90 min.

Opis

Ace Ventura Junior (Josh Flitter) to z pozoru typowy dwunastolatek. Chłopiec wychowywany jest tylko przez matkę (Ann Cusack), która pracuje jako opiekunka w miejskim zoo, natomiast o ojcu wie tylko tyle, że mężczyzna był znanym detektywem specjalizującym się w poszukiwaniu zwierząt. Podobnie jak on, chłopiec pomaga swoim koleżankom i kolegom w odnajdywaniu zaginionych pupili. Na swoim koncie ma już niejedną taką akcję. Niespodziewanie w zoo, w którym pracuje matka Ace’a zostaje porwana panda, a podejrzenie pada właśnie na kobietę. O pomoc w opiece nad synem Melissa prosi swego teścia – Reksa Venturę (Ralph Waite). Kiedy chłopiec zaczyna wątpić w swoje powołanie dziadek podtrzymuje go na duchu i opowiada mu historię rodziny Ventura i jej zamiłowania do zwierząt. Od tej pory Ace przejmuje sprawy w swoje ręce, próbując dowieść niewinności matki.  Kiedy w szkole chłopiec natrafia na kujona, który zbudował w niej tajne laboratorium, postanawia wykorzystać go do pomocy przy pozyskaniu dowodów... Obaj wierzą, że za wszystkim stoi niejaki doktor Sickinger (Cullen Douglas) i to on odpowiada za kradzież pandy… Czy przy pomocy przyjaciół Ace’owi uda się udowodnić niewinność swojej mamy?

Zobacz również

Zaplątane przygody Roszpunki: Poza...dzisiaj, 11 lipca, 11:50

Czas na kolejną porcję przygód długowłosej księżniczki! Roszpunka, aby nadrobić czas spędzony w wieży, razem z przyjaciółmi wyrusza w podróż poza królestwo.

Zaplątane przygody Roszpunki: Poza murami korony

Barbie: Perłowa księżniczkadzisiaj, 11 lipca, 12:45

Barbie wciela się w rolę Luminy, syrenki, która ma moc zmieniania koloru pereł. Radosna i kreatywna Lumina pracuje w syrenim salonie stylizującym bajeczne fryzury.

Barbie: Perłowa księżniczka

Aryskotracidzisiaj, 11 lipca, 14:10

Starsza Pani postanawia w testamencie przepisać swój majątek ukochanej kotce i jej kociętom. Przebiegły i chciwy lokaj porzuca kocią rodzinę na wsi.

Aryskotraci