7 sekund

John Tuliver jest byłym komandosem, który zszedł na złą drogę. Postanowił parać się przestępczością. Przygotowuje jeden ze swoich...

Opis

7 sekund to ekscytujący i trzymający w napięciu film akcji z elementami kryminału. W roli głównej niezastąpiony Wesley Snipes (Zasady walki). Będzie się działo!

John Tuliver (Wesley Snipes) jest byłym komandosem, który zszedł na złą drogę. Postanowił parać się przestępczością. Przygotowuje jeden ze swoich największych skoków. Jego celem jest wóz pancerny przewożący autentyczny obraz Van Gogha, którego strzeże cała rzesza funkcjonariuszy. Tuliver zbierał najlepszą ekipę, do której zwerbował między innymi Spanky’ego (Deobia Oparei) i Suzę (Georgina Rylance). Akcja przebiega dobrze, ale podczas ucieczki na grupę Tulivera napada inna grupa przestępcza. Kiedy próbują się bronić okazuje się, że ich broń naładowana jest ślepakami. Tuliver jest wściekły, ledwo uchodzi z życiem, a w ręce wrogiego gangu wpada jego wspólniczka. Tuliver postanawia odzyskać cenny obraz, uwolnić dziewczynę, a przede wszystkim odkryć zdrajcę. W trakcie ucieczki Tuliver trafia na sierżant Kelly Anders (Tamzin Outhwaite), którą bierze za zakładniczkę. W tym miejscu zaczyna się jego pogoń z czasem. Czy Tuliver znajdzie winnego?