Jesteś tutaj

WIELKANOC Z GWIAZDAMI W TV PULS!

Na Wielkanoc TV Puls przygotowała dla swoich widzów mnóstwo filmowych niespodzianek. Wśród premier: „Gladiator” - oscarowy hit Ridleya Scotta z Russellem Crowe’em, „Noe: Wybrany przez Boga”, western „Szybcy i martwi” z Sharon Stone, Leonardo DiCaprio i Gene’em Hackmanem oraz ekranizacja przygód szlachetnego złodzieja z Sherwood, czyli „Robin Hood: Książę Złodziei” z Kevinem Costnerem.

 WIELKANOCNA SOBOTA w TV PULS

Wielkanoc w TV Puls rozpocznie „Moja dziewczyna” – familijny przebój o dorastaniu i pierwszej miłości. W rolę 11-letniej Vady wciela się Anna Chlumsky, a jej przyjaciela gra niezawodny Macaulay Culkin. Niezwykłe wydarzenia lata, pierwszy pocałunek i nieuchronne rozstanie sprawią, że Vada wkroczy w wiek dojrzewania. „Moja dziewczyna” to wspaniały film, który rodzice powinni oglądać wspólnie z dziećmi. Sobota 31 marca, godz. 13:30

„Instrukcji nie załączono” to wzruszająca, pełna zwrotów akcji opowieść o nieoczekiwanym… ojcostwie. Bohaterem filmu jest Valentin, którego beztroskie życie wywraca się do góry nogami, gdy jego dawna przyjaciółka zjawia się z niemowlęciem na ręku. Kobieta twierdzi, że to jego dziecko i zostawia mu je na wychowanie. Czy Valentin podoła zadaniu? Sobota 31 marca, godz. 15:35 – premiera w TV Puls

TV Puls poleca również „Noe: Wybrany przez Boga” – nakręconą z rozmachem opowieść, którą zainspirowała biblijna historia o sile ducha, poświęceniu i nadziei. Noe został wybrany do podjęcia wielkiej misji uratowania rodzaju ludzkiego oraz zwierząt przed apokaliptycznym Potopem, który ma zniszczyć zepsuty świat. Wybraniec otrzymuje ostatnią szansę ocalenia Ziemi… Jak ją wykorzysta? W roli tytułowej: Russell Crowe.  Sobota 31 marca, godz. 20:00.

W świat Dzikiego Zachodu zabierze widzów western „Szybcy i martwi”. W rolach głównych: Gene Hackman, Sharon Stone, Leonardo DiCaprio oraz Russell Crowe.

W miasteczku Redemption rządzi bezwzględny burmistrz. Co roku ogłasza strzelecki turniej dla najlepszych rewolwerowców z okolicy, którzy stają do śmiertelnego pojedynku. Tym razem do zawodów zgłaszają się m.in. syn burmistrza, tajemnicza kobieta i pastor. Kto okaże się zwycięzcą? Sobota 31 marca, godz. 22:55 – premiera w TV Puls

WIELKANOCNA NIEDZIELA w TV PULS

 W niedzielny poranek TV Puls zaprasza na cykl filmów familijnych: Będą to: „Ostatni smok” (08:00) – przygodowy film fantasy rozgrywający się w czasach rycerzy i smoków, „Alvin i wiewiórki 2” (10:05), czyli druga część przygód przebojowych, rozśpiewanych wiewiórek, dwie ekranizacje „Najpiękniejszych Baśni Świata” (od 11:50) – „Kamienne serce” i „Deszczowa wróżka” (premiera w telewizji ogólnodostępnej) oraz fabularna wersja „Pięknej i Bestii” (15:40) z Vincentem Casselem. TV Puls zaprasza również na hit „Wybuchowa para”, zwariowaną komedię pomyłek z Tomem Cruise’em i Cameron Diaz. Gdy June poznaje tajemniczego nieznajomego, myśli że spotkała mężczyznę ze swoich snów. Wkrótce jednak odkrywa, ze jest on szpiegiem, który wplątuje ją w niebezpieczną aferę. W wirze szalonych wydarzeń zorientują się, że mogą liczyć tylko na siebie, a stąd już tylko krok do romansu… Niedziela 1 kwietnia, godz. 17:50

W niedzielny wieczór TV Puls zaprasza na premierę „Gladiatora” Ridleya Scotta - nagrodzone 5 Oscarami® historyczne widowisko o odwadze i zemście, osadzone w realiach Cesarstwa Rzymskiego roku 180 n.e. W roli głównej – znakomity Russell Crowe.

Generał Maximus zakończył kolejną udaną wyprawę wojenną. O jego wpływy u Cesarza zazdrosny jest jednak dziedzic tronu, Commodus, który wydaje na Maximusa wyrok śmierci. Generał musi więc uciekać, ale trafia do niewoli i zostaje gladiatorem. Powraca do Rzymu, aby pomścić śmierć syna i żony. Wie, że jedyną siłą potężniejszą od samego Cesarza, jest wola ludu. Postanawia więc zostać największym bohaterem areny rzymskiego Koloseum. Niedziela 1 kwietnia, godz. 20:00 – premiera TV Puls.

WIELKANOCNY PONIEDZIAŁEK w TV PULS

W Poniedziałek TV Puls zaprasza na hit „Robin Hood: Książę złodziei”. To jedna z najpopularniejszych ekranizacji przygód dzielnego złodzieja z Lasu Sherwood. W roli głównej występuje Kevin Costner, a partnerują mu m.in. Christian Slater, Morgan Freeman, Alan Rickman, Sean Connery i Michael Wincott. Popularny utwór do filmu pt. "(Everything I Do) I Do It for You" napisał Bryan Adams, który otrzymał za niego nominację do Oscara. Poniedziałek 2 kwietnia, godz. 20:00.

Po filmie TV Puls zaprasza na ponowną emisję „Gladiatora” (22:55). W ciągu dnia widzowie będą mogli również obejrzeć takie  filmy jak: „Instrukcji nie załączono” (10:40), „Piękna i Bestia” (13:20), „Alvin i wiewiórki 2” (15:30) oraz „Noe: Wybrany przez Boga” (17:05).