Jesteś tutaj

W CZERWCU RZĄDZĄ DINOZAURY!

W czerwcu TV Puls zaprasza na wyjątkowe spotkanie z dinozaurami w serii amerykańskich hitów familijnych! W kolejne soboty 2, 9 i 16 czerwca TV Puls pokaże filmy: „Jurassic Park”, „Zaginiony świat: Jurassic Park” oraz „Jurassic Park III”. Z kolei do kin wchodzi najnowsza odsłona sagi – „Jurassic World: Upadłe królestwo”. W czerwcu rządzą dinozaury!

Cykl w TV Puls rozpocznie pierwszy film z serii – „Jurassic Park”. Nagrodzone 3 Oscarami® niezwykłe widowisko, w którym reżyser Steven Spielberg ożywił dinozaury, stało się przełomowe w dziedzinie cyfrowych efektów. „Jurassic Park” był pierwszym filmem, w którym w pełni wykorzystano potencjał CGI, czyli Obrazu Generowanego Komputerowo. To dzięki cyfrowym efektom specjalnym dinozaury mogły pojawić się na ekranie, wyglądać i poruszać się w tak naturalny sposób, jakby naprawdę istniały wśród nas. „Jurassic Park” stał się jednym z najbardziej kasowych hitów w historii kina, a ogromny, międzynarodowy sukces serii wywołał trwającą do dzisiaj modę na dinozaury, które podbiły rynek zabawek, gadżetów i gier komputerowych. W czerwcu TV Puls przypomni trzy pierwsze filmy z tej fenomenalnej serii!

„Jurassic Park” sobota 2 czerwca, godz. 17:20 – TV Puls

Ekscentryczny multimilioner John Hammond (Richard Attenborough) zaprasza parę naukowców, paleontologa doktora Alana Granta (Sam Neill) i doktor Ellie Sattler (Laura Dern) na swoją egzotyczną wyspę, gdzie udało mu się stworzyć prehistoryczny Park Jurajski. Jego atrakcją są przywołane do życia po milionach lat dinozaury. Zanim dojdzie do oficjalnego otwarcia parku dla turystów, grupa fachowców musi potwierdzić, że jest to miejsce całkowicie bezpieczne dla ludzi. Czy wszystko powiedzie się zgodnie  z planem?

„Zaginiony świat: Jurassic Park”, sobota 9 czerwca, godz. 17:25 – TV Puls

Minęły cztery lata od zamknięcia Parku Jurajskiego. Doktor Ian Malcolm (Jeff Goldblum) odkrywa, że John Hammond (Richard Attenborough), miliarder, który stworzył Park, wyhodował stada dinozaurów na innej wyspie położonej w głębi oceanu. Dowiaduje się także, że jego dziewczyna, paleontolog Sarah Harding (Julianne Moore), wyjechała na wyspę, by studiować zachowania tych prehistorycznych zwierząt. Przeczuwając najgorsze, Malcolm wyrusza jej na ratunek. Po przybyciu na miejsce musi stawić czoła nie tylko niebezpiecznym dinozaurom, ale także grupie najemników, którzy chcą wywieźć gady z wyspy.

„Jurassic Park III”. sobota 16 czerwca, godz. 18:00 – TV Puls

Sławny paleontolog doktor Alan Grant (Sam Neill) zgadza się towarzyszyć ekscentrycznej parze milionerów (William H. Macy i Tea Leoni) w wyprawie na wyspę, gdzie prowadzone były kiedyś eksperymenty nad dinozaurami. Pozornie zwykła wycieczka zamienia się w koszmar, kiedy Grant odkrywa prawdziwy powód wyprawy małżonków, a zamieszkujące wyspę dinozaury okazują się niebezpiecznymi potworami.