Jesteś tutaj

TRANSMISJA 23. EDYCJI PLEBISCYTU TELEKAMERY „TELE TYGODNIA” NA ANTENIE TV PULS!

„TELE TYDZIEŃ” OGŁASZA NOMINACJE DO 23. EDYCJI PLEBISCYTU TELEKAMERY „TELE TYGODNIA”! TRANSMISJA WYDARZENIA NA ANTENIE TV PULS!

 

W najnowszym wydaniu magazynu „Tele Tydzień” (w sprzedaży od 2 grudnia) redakcja publikuje pełną listę nominowanych w plebiscycie Telekamery „Tele Tygodnia” 2020. Uroczyste ogłoszenie wyników i wręczenie Telekamer „Tele Tygodnia” odbędzie się 3 lutego 2020 w Teatrze Polskim i będzie transmitowane na antenie TV Puls!

W tegorocznej edycji można oddać głos na swoich ulubieńców w 10 kategoriach głównych oraz jednej specjalnej, do której nominacje przygotował magazyn NETFILM.

Głosowanie potrwa do 16 stycznia 2020 roku i odbywać się będzie za pomocą sms-ów oraz strony internetowej www.telekamery.pl. Głosując za pomocą sms-ów, czytelnicy „Tele Tygodnia” po raz kolejny będą mogli wesprzeć Dom Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie.

Członkowie Kapituły Telekamer, w której skład wchodzą laureaci Złotych Telekamer z poprzednich lat, przyznają wyróżnienia w dwóch kategoriach: Człowiek Roku i Produkcja Roku. 

Wyniki Plebiscytu zostaną opublikowane w 7. wydaniu „Tele Tygodnia” (w sprzedaży od 10 lutego 2020 r.).