Jesteś tutaj

TOMASZ OŚWIECIŃSKI POPROWADZI TRENING Z MARCINEM WÓJCIKIEM!

Gościem czwartego odcinka show „Następny proszę!” będzie Tomasz Oświeciński. Poprowadzi krótki trening MMA, a przy okazji być może przyniesie szczęście zawodnikom, którzy grają o wielkie pieniądze – w puli znajduje się ćwierć miliona złotych! Wielkie emocje już w niedzielę 21 października o 11:00, tylko w TV Puls!

W czwartym odcinku show „Następny proszę!” prowadzący Marcin Wójcik będzie m.in. sprawdzał wiedzę zawodników ze znajomości kina akcji. W tej kategorii pytań pomoże Tomasz Oświeciński, aktor i zawodnik MMA, który będzie gościem specjalnym odcinka! Ale to nie wszystko! Tomasz zaskoczy Marcina przygotowanym dla niego krótkim treningiem MMA. Czy Marcin podejmie wyzwanie? Znakomita zabawa w niedzielę 21 października o 11:00, tylko w TV Puls!

Ponadto, jak zawsze widzów i zawodników będzie zabawiał niezawodny Grzegorz Wilk ze swoim muzycznym bandem oraz Kuba Krzak, który tym razem wcieli się w postać amorka!

„Następny proszę!” to program, który łączy emocje teleturnieju z doskonałą zabawą rozrywkowego show. Takiego show w Polsce jeszcze nie było! W roli prowadzącego - uwielbiany przez widzów Marcin Wójcik.
Program oparty jest na licencji włoskiego Next One, pokochali go m.in. widzowie z Kanady, Włoch i Hiszpanii. Gra toczy się o wysoką stawkę, a Zwycięzca może być tylko jeden! Zasady są jasne: uczestnicy teleturnieju stoją w kolejce i muszą odpowiedzieć na serię prostych pytań – do wyboru są tylko dwie odpowiedzi. Wystarczy jeden fałszywy ruch i do gry zasiądzie następny uczestnik. Osoba, której uda się pokonać wszystkich graczy w odcinku, przechodzi do finału. Tym razem, uczestnik ścigając się z czasem, musi błędnie odpowiedzieć na 21 pytań. Jeśli mu się uda, wygrywa pieniądze. „Następny proszę!” to pierwszy teleturniej z odwróconymi zasadami. Nowość na rynku telewizyjnym.
Producentem wykonawczym jest Endemol Shine Polska – producent takich programów jak: „MasterChef”, „Twoja twarz brzmi znajomo”, czy „The Brain. Genialny umysł”.