Jesteś tutaj

TOMASZ BARAŃSKI PORWIE DO TAŃCA MARCINA WÓJCIKA! TYLKO W SHOW TV PULS „NASTĘPNY PROSZĘ!”

TOMASZ BARAŃSKI PORWIE DO TAŃCA MARCINA WÓJCIKA! TYLKO W SHOW TV PULS „NASTĘPNY PROSZĘ!”

 

W szóstym odcinku rozrywkowego show TV Puls „Następny proszę!” pojawi się popularny tancerz i choreograf – Tomasz Barański. Porwie do tańca nie tylko gospodarza programu, Marcina Wójcika, ale również uczestników i publiczność. Co jeszcze wydarzy się w tym odcinku? Premiera w TV Puls już w niedzielę 4 listopada o godz. 10:45.

Premiera w PULS 2 w piątek 9 listopada o godz. 22:00.

Na planie szóstego odcinka show TV Puls „Następny proszę!” o dobrą zabawę zadba m.in. Tomasz Barański. Pod jego okiem uczestnicy oraz publiczność będą uczyli się kroków walca. Do zabawy dołączy również prowadzący program Marcin Wójcik. Czy taniec okaże się jego mocną stroną?

Grzegorz Wilk i jego zespół zagwarantują najlepszą muzykę. Nie zabraknie także Kuby Krzaka z Kabaretu Chyba, który tym razem pojawi się jako… żołnierz, który przeprowadzi musztrę na wesoło.

Tradycyjnie, uczestników programu czekają emocje w grze o główną wygraną – szczęśliwiec, który dotrze do finału, będzie miał szansę wygrać wielkie pieniądze! Jedyne, co musi zrobić, to w określonym czasie błędnie odpowiedzieć na 21 pytań. To zadanie wcale nie jest łatwe!

„Następny proszę!” to program, który łączy emocje teleturnieju z doskonałą zabawą rozrywkowego show. Takiego show w Polsce jeszcze nie było! W roli prowadzącego - uwielbiany przez widzów Marcin Wójcik.

Program oparty jest na licencji włoskiego Next One, pokochali go m.in. widzowie z Kanady, Włoch i Hiszpanii. Gra toczy się o wysoką stawkę, a Zwycięzca może być tylko jeden! Zasady są jasne: uczestnicy teleturnieju stoją w kolejce i muszą odpowiedzieć na serię prostych pytań – do wyboru są tylko dwie odpowiedzi. Wystarczy jeden fałszywy ruch i do gry zasiądzie następny uczestnik. Osoba, której uda się pokonać wszystkich graczy w odcinku, przechodzi do finału. Tym razem, uczestnik ścigając się z czasem, musi błędnie odpowiedzieć na 21 pytań. Jeśli mu się uda, wygrywa pieniądze. „Następny proszę!” to pierwszy teleturniej z odwróconymi zasadami. Nowość na rynku telewizyjnym.

Producentem wykonawczym jest Endemol Shine Polska – producent takich programów jak: „MasterChef”, „Twoja twarz brzmi znajomo”, czy „The Brain. Genialny umysł”.