Jesteś tutaj

TELEWIZJA PULS SZYKUJE NA JESIEŃ TRZECI SEZON SERIALU „LOMBARD. ŻYCIE POD ZASTAW”

Telewizja Puls i Studio A podjęły decyzję o kontynuacji serialu „Lombard. Życie pod zastaw”. Drugi sezon, emitowany w TV Puls od lutego br., odnotował średni wynik prawie 15% SHR w grupie komercyjnej 16-49 wśród widzów cyfrowej telewizji naziemnej (DVB-T). Serial zdobył ogromne uznanie widzów, którzy przyznali mu Telekamerę „Tele Tygodnia” 2018. Premiera trzeciego sezonu zaplanowana jest na jesień br.

Serial „Lombard. Życie pod zastaw” okazał się hitem TV Puls: produkcja zdobyła Telekamerę „Tele Tygodnia” 2018 w kategorii „serial fabularno-dokumentalny” i notuje stały wzrost oglądalności. Premierowe odcinki sezonu drugiego osiągnęły bardzo dobre wyniki na średnim poziomie prawie 15% SHR w grupie komercyjnej 16-49 wśród widzów cyfrowej telewizji naziemnej (DVB-T) oraz ponad 7% SHR w grupie komercyjnej 16-49. Rekordowy odcinek sezonu drugiego z dnia 28 lutego br. osiągnął ponad 21% SHR wśród widzów cyfrowej telewizji naziemnej (DVB-T, 16-49). Znakomity wynik odnotował również ostatni odcinek sezonu drugiego z dnia 9 maja br. na poziomie ponad 20% SHR (DVB-T, 16-49). Telewizja Puls i Studio A przystępują do prac nad trzecim sezonem, którego premiera w TV Puls zaplanowana jest na jesień 2018.

- Serial Lombard. Życie pod zastaw to unikalna produkcja, której  dynamiczny, kolorowy i pełen emocji scenariusz – tak jak jego bohaterowie – bardzo się spodobał widzom TV Puls. Popularność serialu rośnie, od początku mocno go wspieraliśmy merytorycznie i promocyjnie. Cieszymy się, że wraz ze Studiem A zaprezentujemy już tej jesieni nowe odcinki. – powiedział Dariusz Dąbski, Prezes Telewizji Puls. - Przed nami trzeci sezon serialu Lombard. Życie pod zastaw, niebawem rozpoczynamy zdjęcia i przystępujemy do intensywnej pracy. Bardzo nas cieszy znakomita oglądalność serialu, który przyciągnął widzów TV Puls i zebrał wiele entuzjastycznych komentarzy. – powiedziała Anna Skowrońska, Prezes Zarządu Studio A.

Jednym z baczniej śledzonych i komentowanych przez widzów wątków jest relacja między Andżelą i Mariuszem. Ich role grają Dominika Skoczylas i Michał Chorosiński. - Ostatni odcinek drugiego sezonu był bardzo emocjonujący. Jeśli chodzi o relację między Andżelą i Mariuszem, to okazuje się, że Mariusz ma jeszcze więcej tajemnic niż myśleliśmy. Nie wiem, czy Andżela zaufa komuś, kogo tak naprawdę do końca nie zna – tym bardziej, że już tyle razy zawiodła się na różnych mężczyznach. Jestem bardzo ciekawa, co będzie działo się dalej i nie mogę doczekać się nowych scenariuszy – zdradza Dominika Skoczylas.

A Michał Chorosiński dodaje: - Bardzo zżyłem się z Mariuszem, którego rolę odgrywam i cieszę się, że niedługo przystępujemy do zdjęć do sezonu trzeciego. Myślę, że Mariusz jeszcze nie raz zaskoczy widzów TV Puls. Osobiście kibicuję mu, aby Andżelika wreszcie zwróciła na niego uwagę - choć zakończenie sezonu drugiego sygnalizuje, że w życiu tego bohatera nastąpią kolejne zawirowania.

W sezonie trzecim widzowie TV Puls zobaczą dalsze losy głównych bohaterów: nieoczekiwany zwrot w życiu Mariusza (Michał Chorosiński), perypetie Adka (Mateusz Murański), który zmierzy się z nowym wyzwaniem, a także miłosne rozterki Marty i Lolka (Agata Szafrańska i Jerzy Górski). Nie zabraknie Andżeli (Dominika Skoczylas), która będzie starała ułożyć sobie życie po rozstaniu z Cezarym, w lombardzie nadal częstym gościem będzie Ziutek (Henryk Gołębiewski). Nad wszystkimi będzie czuwał niezastąpiony Kazimierz, grany przez Zbigniewa Buczkowskiego. Pojawią się również nowe postaci.

Obecnie w TV Puls można oglądać emisje powtórkowe sezonu 2, którego ostatni odcinek miał premierę 9 maja.