Jesteś tutaj

SING! ZOSTAŃ GWIAZDĄ!

Kochasz śpiewać? Masz od 5 do 14 lat? Dołącz do nas!

Podczas każdej imprezy dwoje finalistów otrzyma po 1000 zł i fantastyczne gadżety filmowe

Przed nami wyjątkowo rozśpiewany i roztańczony karnawał. Już 6 stycznia do kin w Polsce wejdzie niezwykła dwukrotnie nominowana do Złotych Globów animowana komedia muzyczna „Sing”. Twórcy „Minionków” i „Sekretnego życia zwierzaków domowych” zabiorą nas w rozśpiewany świat zwierząt, my tymczasem zapraszamy do udziału w jedynej takiej trasie

SING! ZOSTAŃ GWIAZDĄ!

Dwanaście fantastycznych, pełnych śpiewu, znakomitej muzyki i radości imprez dla na najmłodszych. Zapraszamy od 28 grudnia 2016 do 4 lutego 2017 roku (poniżej szczegółowy plan imprez).

Jeśli kochasz śpiewać, marzysz o scenie i chcesz wygrać 1000 zł i fantastyczne gadżety filmowe, dołącz do nas!

 

 

 

 

W programie

TALENT SHOW Sing. Zostań gwiazdą! W konkursie wokalnym Sing. Zostań gwiazdą! może wziąć udział każde dziecko od 5 do 14 roku życia, które zgłosi chęć udziału w zabawie do godziny 14:00 w dniu imprezy. Uczestnicy mogą zaśpiewać dowolnie wybraną piosenkę. W każdym mieście jury – Filip Rychcik, zwycięzca „Szansy na sukces” i finalista „The Voice of Poland” oraz wokalistka jazzowa, absolwentka Akademii Muzycznej w Warszawie Dorota Curyłło i przedstawiciel organizatora – wyłoni dwoje finalistów konkursu. Dwoje dzieci, których występy jury oceni najwyżej otrzyma po 1 000 zł oraz fantastyczne gadżety filmowe. Kategorie wiekowe: 5-9 lat oraz 10-14 lat. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają dyplom oraz filmowe upominki.

SUPER KARAOKE. Dzieci wezmą udział w zabawie karaoke (SingStar PS4), śpiewając wybrane przez siebie piosenki.

WARSZTATY WOKALNO-AKTORSKIE. Wszyscy uczestnicy będą mogli wziąć udział w scenicznych warsztatach wokalno-aktorskich.

„I TY MOŻESZ ZOSTAĆ GWIAZDĄ!”. Wszystkie dzieci mogą wziąć udział w wyjątkowej sesji zdjęciowej jako supergwiazdy muzyki! Dzieci zostaną ucharakteryzowane i ubrane w specjalne sceniczne kostiumy. Zdjęcia będą wydrukowane w formie okładki muzycznego magazynu „SING MAGAZINE”.

SING-LIMO. Długa limuzyna, w której każdy poczuje się jak supergwiazda (co pół godziny dzieci – wraz z opiekunami – zostaną zaproszone na przejażdżkę gwiezdną superbryką). Przez cały czas trwania imprez dzieci będą mogły robić sobie zdjęcia na tle limuzyny. Na zwycięzców wybranych konkursów czeka przejażdżka tą wyjątkową gwiazdorską furą.

Kalendarz Imprez

28 grudnia - Wrocław, Galeria Handlowa Magnolia Park

29 grudnia - Poznań, Posnania

30 grudnia - Szczecin, Centrum Handlowe Atrium Molo

7 stycznia - Zabrze, Centrum Handlowe Platan

8 stycznia - Rybnik, Focus Park Rybnik

14 stycznia - Kraków, Centrum Handlowe Czyżyny

15 stycznia - Lublin, Centrum Handlowe Atrium Felicity

21 stycznia - Bydgoszcz, Centrum Handlowe Rondo

22 stycznia - Gdańsk, Galeria Przymorze

28 stycznia - Warszawa, Centrum Handlowe Atrium Targówek

29 stycznia - Kalisz, Galeria Tęcza

4 lutego - Włocławek, Wzorcownia

REGULAMIN SPOTKAŃ

REGULAMIN IMPREZY „SING! ZOSTAŃ GWIAZDĄ!”

I. WSTĘP

Regulamin powstał dla zapewnienia bezpieczeństwa uczestnikom zabawy oraz właściwej organizacji przy użytkowaniu urządzeń. Regulamin powstał w oparciu o doświadczenie organizatora oraz opinie rzeczoznawców. Stosowanie się do zaleceń regulaminu ma na celu ochronę i bezpieczeństwo uczestników. Powinno tym samym wyeliminować zagrożenia.

Prosimy opiekunów o stosowanie się do zaleceń niniejszego regulaminu oraz do poleceń osób obsługujących imprezę.

Za skutki niezgodnych z regulaminem zachowań i działań organizator nie ponosi odpowiedzialności prawnej.

II. ORGANIZACJA

1. Użytkownicy powinni stosować się ściśle do poleceń i uwag osób obsługujących imprezy. Jest to podyktowane względami bezpieczeństwa oraz dobrej organizacji zabawy. W przypadku zachowań użytkowników, które są niezgodne z poleceniami osób obsługujących oraz regulaminem, obsługujący mają prawo przerwać zabawę.

2. Organizator utrwala przebieg pokazów dla celów bezpieczeństwa, dokumentacji oraz promocji lub reklamy. Wizerunek osób korzystających z atrakcji może zostać utrwalony, a następnie rozpowszechniany dla celów dokumentacyjnych, sprawozdawczych, reklamowych oraz promocyjnych.

3. Za zgubione lub skradzione przedmioty organizator nie bierze odpowiedzialności.

4. Do dyspozycji uczestników organizator przygotował kilka stref zabawy, wszystkie są otwarte i dostępne dla chętnych w trakcie trwania imprezy w godzinach 11:00-18:00. STREFA WEWNĘTRZNA (w galerii handlowej): Talent Show (specjalnie przygotowana i oświetlona scena, na której wystąpią dzieci śpiewające piosenki), Super Karaoke (mała scena dla dzieci biorących udział w zabawie karaoke), Warsztaty Wokalno-aktorskie, „I ty możesz zostać gwiazdą” (dzieci w specjalnej gwiazdorskiej charakteryzacji pozują do zdjęć). Kolejność użytkowania stref wskazuje kolejka lub organizator. STREFA ZEWNĘTRZNA (na zewnątrz galerii handlowej): SING-LIMO (kolorowa limuzyna, która o określonych godzinach zabiera dzieci na przejażdżkę; dzieci mogą również fotografować się na tle limuzyny. Samochód zabiera dzieci w krótką przejażdżkę w godzinach: 12:00, 12:30, 13:00, 13:30, 14:00, 14:30, 15:00, 15:30, 16:00, 16:30, 17:00, 17:30).

5. Impreza przeznaczona jest dla dzieci do 16 roku życia, które powinny brać w niej udział pod opieką rodziców/opiekunów. Organizator decyduje o dopuszczeniu dzieci do udziału w spotkaniu.

6. Nagrody w konkursach przyznawane są według uznania organizatora i wskazanych przez niego osób.

7. Korzystanie z atrakcji jest bezpłatne.

BEZPIECZEŃSTWO

1. Uczestnicy mają obowiązek bezwzględnego stosowania się do uwag i wskazówek animatorów i opiekunów wyznaczonych z ramienia organizatora.

2. Podróż limuzyną SING-LIMO odbywa się na podstawie dopuszczenia do niej dziecka przez animatorów wskazanych przez organizatora; organizator ma prawo nie wyrazić zgody na udział dziecka w atrakcji. Podróż dzieci możliwa jest wyłącznie pod okiem i w towarzystwie rodzica/opiekuna prawnego. Uczestnicy mają obowiązek siedzieć w wyznaczonych miejscach. Prosimy o niewnoszenie własnych napojów i jedzenia, niewskazane jest żucie gumy. Osoby przebywające w aucie proszone są o stosowanie się do wskazówek organizatora, animatorów i kierowcy.

3. Dzieci do lat 16 mogą brać udział wyłącznie za zgodą i pod opieką rodziców/opiekunów prawnych.

4. W sprawach nieuregulowanych w regulaminie stosuje się przepisy Ustawy i Kodeksu Cywilnego.

5. Regulamin obowiązuję w dniu imprezy i dotyczy wszystkich obiektów z nią związanych.

6. Niniejszy Regulamin jest dostępny na stronie www.tylkohity.pl oraz przy każdym obiekcie należącym do organizatora.

Za produkcję muzycznej komedii animowanej „Sing” odpowiadają twórcy sukcesu „Minionków” o „Sekretnego życia zwierzaków domowych”. W świecie zamieszkanym przez zwierzęta teatr prowadzony przez Koalę Bustera Moona popada w tarapaty. Buster zrobi jednak wszystko, by ocalić miejsce, które kocha najbardziej na świecie. Ostatnią szansą na przetrwanie jest wielki konkurs, do którego staną: pewna siebie mysz Mike o talencie na miarę Franka Sinatry, nieśmiała i diablo utalentowana słonica Meena, świnka Rosita, matka 25 prosiaczków, młody gangsta-raper goryl Johnny i punkowa rebeliantka jeżozwierzyca Ash. Komedia „Sing” to jednak przede wszystkim opowieść o poszukiwaniu gwiazdy, którą każdy z nas ma w sobie. Film w kinach od 6 stycznia. Patronem medialnym produkcji jest Telewizja Puls 2.