Jesteś tutaj

SERIAL „LOMBARD. ŻYCIE POD ZASTAW” Z NOMINACJĄ DO TELEKAMERY „TELE TYGODNIA” 2020!

SERIAL „LOMBARD. ŻYCIE POD ZASTAW” Z NOMINACJĄ DO TELEKAMERY „TELE TYGODNIA” 2020!

 

„Lombard. Życie pod zastaw” po raz trzeci z rzędu walczy o Telekamerę „Tele Tygodnia” 2020 w kategorii „Serial fabularno-dokumentalny”.

Uroczyste ogłoszenie wyników i wręczenie Telekamer „Tele Tygodnia” odbędzie się 3 lutego 2020 w Teatrze Polskim i będzie transmitowane na antenie TV Puls!

 

Aby zagłosować na serial „Lombard. Życie pod zastaw”, wystarczy wysłać SMS o treści TK.L3 na numer 7365[1], w okresie od 02 grudnia 2019 do 16 stycznia 2020. Głos można również oddać na stronie internetowej www.telekamery.pl.

„Lombard. Życie pod zastaw” to pierwszy polski serial rozgrywający się w scenerii i w środowisku właścicieli lombardu. Widzowie pokochali produkcję od pierwszego sezonu, przyznając jej dwa lata z rzędu Telekamerę „Tele tygodnia” 2018 i 2019.

Obecnie trwają zdjęcia do szóstego sezonu, w którym pojawią się nowi bohaterowie i jeszcze więcej ciekawych historii. Premiera w TV Puls wiosną 2020.

W nowych odcinkach widzowie TV Puls poznają dalsze perypetie ulubionych bohaterów – będą śledzić m.in. losy związku Andżeliki i Mariusza (Dominika Skoczylas, Michał Chorosiński), przekonają się, czy Benia i Beton (Rita Weinar, Dominik Dąbrowski) zostaną rodzicami oraz jakie zawirowania w życiu Maćka (Maciej Gisman) i jego mamy Kornelii (Dorota Kamińska) spowoduje powrót taty Maćka, Henryka (Leszek Wojtaszak). Jak zawsze, nie zabraknie zabawnych przygód Ziutka (Henryk Gołębiewski) oraz czuwającego nad wszystkim właściciela lombardu, Kazimierza (Zbigniew Buczkowski).

 

[1] Koszt SMS wynosi 3,69 zł z VAT. Usługa dostępna we wszystkich polskich sieciach telefonii komórkowej.