Jesteś tutaj

Rekordowy dzień PULS 2 – prawie 3,2% udziału w rynku!

Kanał PULS 2 zanotował najlepszy dzienny wynik w swojej historii. W poniedziałek, 23 maja, udział stacji w rynku wyniósł prawie 3,2% (SHR%, All 16-49).
 
Wynik ten zapewnił kanałowi wysokie, szóste miejsce w Polsce. Jeszcze wyższą pozycję PULS 2 zajął wśród widzów naziemnej telewizji cyfrowej – z wynikiem 7,8% (SHR%, All DVB-T 16-49) uplasował się na bardzo wysokim, czwartym miejscu w kraju, tuż za TVP2.
 
PULS 2 to jeden z najdynamiczniej rozwijających się kanałów telewizyjnych w Polsce. Aktualnie dociera do ponad 28 milionów widzów i znajduje się wśród dziesięciu największych kanałów telewizyjnych w kraju. Oferta programowa PULS 2 składa się z najlepszych światowych animacji, popularnych seriali i znanych dokumentów największych światowych wytwórni filmowych i studiów animacji (m.in.: CBS, A+E Networks, Pixar, Disney).
 
PULS 2 emituje m.in. tak uznane animacje, jak „Pingwiny z Madagaskaru”, „Kumple z dżungli na ratunek”, „Kung Fu Panda” i „Alvinnn!!! i Wiewiórki” oraz popularne seriale, m.in. „CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas” i „Agenci NCIS: Los Angeles”.