Jesteś tutaj

PULS 2 W MARCU: PEŁNOMETRAŻOWE ANIMACJE Z SERII „BARBIE”® Z OKAZJI 60. URODZIN NAJSŁYNNIEJSZEJ LALKI ŚWIATA!

W marcu PULS 2 zaprasza dzieci i ich rodziców na pełnometrażowe animacje o przygodach lalki Barbie, która 9 marca kończy 60 lat!Wśród tytułów - premiery na PULS 2: „Barbie: Rockowa Księżniczka”, „Barbie i siostry na tropie piesków”, „Barbie: Gwiezdna przygoda” oraz „Barbie: Superksiężniczki”. 

 

„Barbie: Rockowa Księżniczka” – premiera w PULS 2

Barbie, jako Courtney, wybiera się na obóz dla księżniczek. Jednak przed wejściem na statek dochodzi do pomyłki. Okazuje się, że Courtney przez przypadek dostała się na obóz dla muzyków. Z kolei jej miejsce zajęła Erika – gwiazda rocka. Oba obozy próbują naprawić ten błąd, jednak zanim do tego dojdzie, dziewczyny muszą dostosować się do nowej sytuacji i światów, których wcześniej zupełnie nie znały. Okaże się, że jest tam mnóstwo fascynujących rzeczy, a wszystko jest możliwe, jeśli tylko zaufasz marzeniom.

PREMIERA: sobota 2 marca, godz. 12:40

POWTÓRKA: niedziela 3 marca, godz. 08:55

 

„Barbie i siostry na tropie piesków” – premiera w PULS 2

Barbie i jej siostry wybierają się na rajską wyspę, gdzie w konkursie tanecznym ma wystąpić Chelsea. Zabierają tam ze sobą swoje ukochane pieski. Kiedy udają się na lokalny Festiwal Tańczących Koni, niespodziewanie ich pieski znikają. Siostry muszą odnaleźć czworonożnych przyjaciół przed rozpoczęciem konkursu. Czy im się uda? Dlaczego pieski zniknęły?

PREMIERA: niedziela 3 marca, godz. 10:40

POWTÓRKA: sobota 9 marca, godz. 11:25

 

„Barbie: Gwiezdna przygoda” - premiera w PULS 2

Tym razem zobaczymy Barbie w roli kosmicznej księżniczki. Mieszka ona na planecie Para-Den i uwielbia przemierzać kosmos na swojej superszybkiej magicznej deskorolce. W podróżach towarzyszy jej ukochane zwierzątko Pupcorn. Niestety pewnego dzieje się coś strasznego – gwiazdy przygasają. Barbie dołącza do grupy, która ma uratować galaktykę. W trakcie swojej misji, dziewczyna przeżywa niesamowite przygody i odkrywa w sobie niezwykłą moc.

PREMIERA: sobota 9 marca, godz. 12:50

POWTÓRKA: niedziela 10 marca, godz. 09:30

 

„Barbie: Superksiężniczki” - premiera w PULS 2

Barbie to współczesna księżniczka, Kara. Pewnego dnia za sprawą magicznego motyla odkrywa w sobie niezwykłą moc. Dzięki niej zmienia się w swoje superbohaterskie alter ego – Super Iskrę. Od teraz może czuwać nad bezpieczeństwem królestwa. Tymczasem jej kuzynka jest zazdrosna i sama chce posiadać super moc. Udaje jej się złapać motyla i od tej pory jest Mocną Iskrą – największą rywalką Super Iskry. Czy dziewczyny będą w stanie pogodzić się i zjednoczyć siły, gdy królestwo stanie w obliczu niebezpieczeństwa?

PREMIERA: niedziela 10 marca, godz. 11:00

POWTÓRKA: sobota 16 marca, godz. 11:15

 

„Barbie i siostry w krainie kucyków”

Barbie i jej siostry są podekscytowane wyjazdem w szwajcarskie Alpy, gdzie mają spędzić lato w akademii jeździectwa. Barbie nie może się doczekać momentu, w którym odnajdzie nowego konia i zabierze go ze sobą do Malibu. Młodsza Stacie z niecierpliwością wyczekuje chwili, w której udowodni, że jest doskonałym jeźdźcem. Wszystkim, czego z kolei pragnie Chelsea, jest jazda na dużych koniach, a Skipper jest bardziej zainteresowana opisywaniem otoczenia niż doświadczaniem go. Początkowo wakacje sióstr nie spełniają oczekiwań, ale kiedy Barbie znajduje w lesie tajemniczego dzikiego konia, wyjazd staje się naprawdę magiczny.

EMISJE: sobota 16 marca, godz. 12:40; niedziela 17 marca, godz. 09:40