Jesteś tutaj

PULS 2 W CZERWCU

PULS 2 W CZERWCU: „TOP WING”, „TOMEK I PRZYJACIELE”,

„MONCHHICHI”, „MOLANG”

I WIELE INNYCH WSPANIAŁYCH ANIMACJI!

W czerwcu kanał PULS 2, w rodzinnym paśmie „Junior TV”, zaprasza na premierowe odcinki animacji „Top Wing” opowiadającej przygody młodych kadetów Ptasiej Akademii.

 

W paśmie „Junior TV”, nadawanym od poniedziałku do piątku od 06:00 do wieczora oraz w sobotnie przedpołudnia, PULS 2 nadaje najlepsze animacje dla całej rodziny.

 

W czerwcu będzie to m.in. serial o uroczych i dzielnych stworkach, które dbają o sny, czyli „Monchhichi” oraz serial „Molang” o przygodach wesołego królika Molanga i jego przyjaciela Piu Piu. Również od czerwca PULS 2 zaprasza także na nowe odcinki animacji popularnych wśród dzieci na całym świecie – „Fineasz i Ferb” oraz „Tomek i przyjaciele”!

 

W PULS 2 nie zabraknie też tak znanych i lubianych tytułów jak: „Bob Budowniczy”, „Blaze i mega maszyny”, „Psi patrol” czy „Kumple z dżungli na ratunek”!

 

Czerwcowe weekendy na kanale PULS 2 to również wspaniałe pełnometrażowe filmy animowane! Widzowie zobaczą m.in. tak popularne tytuły jak: „Uniwersytet Potworny”„Prawdziwa historia Kota w butach”, „Dzwoneczek i tajemnica pirtaów”, „Lis i pies”, „Piotruś Pan” i wiele innych.