Jesteś tutaj

„NASTĘPNY PROSZĘ!” – POLSKI CHUCK NORRIS JAKO STRAŻNIK TEKSASU NA PLANIE SHOW!

W trzecim odcinku rozrywkowego show „Następny proszę!” będzie się działo! Na planie pojawi się polski Chuck Norris w roli Strażnika Teksasu! Jak prowadzący show Marcin Wójcik zareaguje na obecność tak niezwykłego gościa? Czy Chuck pomoże zawodnikom w grze o duże pieniądze? Kto z uczestników usłyszy „Następny proszę!”, a kto trafi do finału? Wielkie emocje już w niedzielę 14 października - tylko w TV Puls!

W trzecim odcinku show „Następny proszę!” emocje sięgną zenitu za sprawą polskiego Chucka Norrisa, który przybędzie w roli kultowego Strażnika Teksasu! Czy prowadzący show Marcin Wójcik opanuje żywiołowego gościa? Czy Chuck pomoże uczestnikom wygrać duże pieniądze? Wszystko wyjaśni się już w niedzielę 14 października - tylko w TV Puls!

Ponadto, na planie show dzieje się bardzo wiele – prowadzący program Marcin Wójcik dba o znakomity humor widzów i uczestników, Grzegorz Wilk i jego band zapraszają do zabawy w rytm najlepszych hitów, a Kuba Krzak po raz kolejny wystąpi w zwariowanej roli. W trzecim odcinku pojawi się jako… postać z bollywoodzkiego filmu! To trzeba zobaczyć!

„Następny proszę!” to program, który łączy emocje teleturnieju z doskonałą zabawą rozrywkowego show. Takiego show w Polsce jeszcze nie było! W roli prowadzącego - uwielbiany przez widzów Marcin Wójcik. Program oparty jest na licencji włoskiego Next One, pokochali go m.in. widzowie z Kanady, Włoch i Hiszpanii. Gra toczy się o wysoką stawkę, a Zwycięzca może być tylko jeden! Zasady są jasne: uczestnicy teleturnieju stoją w kolejce i muszą odpowiedzieć na serię prostych pytań – do wyboru są tylko dwie odpowiedzi. Wystarczy jeden fałszywy ruch i do gry zasiądzie następny uczestnik. Osoba, której uda się pokonać wszystkich graczy w odcinku, przechodzi do finału. Tym razem, uczestnik ścigając się z czasem, musi błędnie odpowiedzieć na 21 pytań. Jeśli mu się uda, wygrywa pieniądze. „Następny proszę!” to pierwszy teleturniej z odwróconymi zasadami. Nowość na rynku telewizyjnym.

Producentem wykonawczym jest Endemol Shine Polska – producent takich programów jak: „MasterChef”, „Twoja twarz brzmi znajomo”, czy „The Brain. Genialny umysł”.