Jesteś tutaj

NAJWIĘKSZE PRZEBOJE KULTOWEGO KABARETU OT.TO

Na scenie działają 30 lat, a wcale się nie starzeją! Mówią o sobie „pierwszy polski boys band” lub „ostatnie takie trio oszołomów”. To oczywiście kabaret OT.TO! TV Puls i PULS 2 zapraszają w maju na spotkanie z OT.TO w dwóch kolejnych odcinkach kabaretowego talk show „Najśmieszniejsi”. Premiery w PULS 2 w piątki 4 i 11 maja o 21:00 oraz w TV Puls w soboty 5 i 12 maja o 14:45.

 Tym razem w ,,Najśmieszniejszych” widzowie zobaczą kabaret OT.TO, który na antenie TV Puls i PULS 2 będzie świętował 30-lecie działalności. W programie pojawią się największe przeboje formacji jak: ,,Zasmażka”, ,,Rolnik szuka żony”, ,,Jak ja kocham cię”, ,,Dozwolone od lat pięćdziesięciu”, ,,Wakacje”, ,,Sex, drugs i Alzheimer”, a akompaniować im będzie zespół Browars Brothers Band.

Członkowie OT.TO, czyli Wiesław Tupaczewski, Andrzej Piekarczyk i Andrzej Tomanek, w żartobliwy sposób przypomną najśmieszniejsze momenty w swojej długiej satyrycznej karierze. Zdradzą, dlaczego określają siebie jako ,,ostatnie takie trio oszołomów” czy ,,pierwszy polski boysband” i za co najbardziej kochają góry. Nie zabraknie interakcji z publicznością, która będzie musiała poradzić sobie m.in. ze skomplikowanymi łamańcami językowymi. W trakcie programu artystów z OT.TO zaskoczy  urodzinowa niespodzianka – czyli video-życzenia przesłane im m.in. przez Ewę Błachnio i Kabaret Moralnego Niepokoju.

Kolejną gwiazdą talk show „Najśmieszniejsi” będzie Grupa MoCarta i Katarzyna Pakosińska w roli prowadzącej! Premiery odcinków w PULS 2 w piątki 18 i 25 maja o 21:00. Szczegóły wkrótce.