Jesteś tutaj

NAJLEPSZE ANIMACJE W SYLWESTRA I NOWY ROK W PULS 2!

Sylwester i Nowy Rok upłyną w PULS 2 pod znakiem znakomitych animacji! Wśród tytułów m.in.: „Toy Story: Prehistoria”, „Jak wytresować smoka: święta w domu”, „Zanim żyli długo i zaplątani”, „Mój brat niedźwiedź 2” i wiele innych wspaniałych animacji!

Sylwestrową zabawę PULS 2 rozpocznie już o godz. 13:10 emisją animacji „Klub przyjaciół Myszki Miki: Miki w Krainie Czarów”.  Zbliżają się urodziny Daisy. Miki i Donald chcą przygotować dla niej przyjęcie-niespodziankę. Kupują też dla niej prezent – zegar z kukułką. Jednak kiedy wybija godzina trzecia, kukułka niespodziewanie ucieka. Miki i Donald ja gonią i w ten sposób docierają do niesamowitej Krainy Czarów. Tam czeka ich wiele wspaniałych przygód!

O godz. 13:55 dzieci i ich rodziców ucieszy animacja „Toy Story: Prehistoria” – czyli świąteczna przygoda bohaterów kultowej animacji Pixara „Toy Story”! Tuż po świętach Bożego Narodzenia, Szeryf Chudy, Buzz Astral, Rex, Trixie oraz Kotek Aniołek odnajdują się w zupełnie nieznanym im miejscu. Tam zostają zaatakowani przez plemię zabawkowych, bojowych dinozaurów, których dowódcą jest Jaszczurus Maximus. W dodatku Chudy i przyjaciele zostają porwani. Trixie, która ocalała jako jedyna, postanawia uwolnić przyjaciół i pokonać dinozaury. Zapowiada się przygoda na całego!

Następnie, o godz. 14:20 PULS 2 zaprasza na animację „Jak wytresować smoka: święta w domu”. Pora na spotkanie z ulubieńcami dzieci – chłopcem Czkawką, dziewczynką Astrid, smokami: Szczerbatkiem i Białą Furią oraz pozostałymi przyjaciółmi z wyspy Berk. Tym razem Czkawka wpada na pomysł, aby celebrować pamięć o smokach podczas wielkiego widowiska w Święto Snoggletoga. Młodego Wikinga odwiedza niespodziewany gość. Prowadzi to do serii przezabawnych wydarzeń.

Ze świata smoków, dzieci i ich rodzice przeniosą się do Królestwa Roszpunki w animacji „Zanim żyli długo i zaplątani” (godz. 14:45).Po wielu latach życia w wieży, Roszpunka w końcu przygotowuje się do koronacji i ślubu ze swoim ukochanym. Niestety, dziewczyna nie najlepiej radzi sobie z dostosowaniem do życia księżniczki i łączącymi się z nim obowiązkami. Ciekawi ją także nieznany dla niej świat rozciągający się poza murami królestwa Corony. Roszpunka decyduje się przełożyć nadchodzące wydarzenia, by opuścić mury królestwa i przeżyć wielką przygodę. Co ją czeka?

PULS 2 przygotował również animację opartą na kultowej „Wyspie skarbów” – czyli „Planetę skarbów” prosto ze Studia Walt Disney! Początek o godz. 18:20.
W ręce 15-letniego Jima Hawkinsa przypadkowo wpada mapa wskazująca miejsce ukrytego skarbu. Rozpoczynają się wielkie poszukiwania. Jim, jako chłopiec okrętowy, wyrusza w międzygalaktyczną podróż za pomocą kosmicznego galeonu. Zaprzyjaźnia się z pokładowym kucharzem - pół-człowiekiem, pół-maszyną. Razem stawiają czoła niebezpieczeństwom czyhającym na Planecie Skarbów. Poznają też niezwykłego robota o imieniu B.E.N a wraz z roztropną Kapitan Amelią odkrywają skarb większy, niż mogli sobie wyobrazić.

Nowy Rok w PULS 2

W Nowy Rok widzów ucieszą m.in. „Kacze opowieści: Woo-oo!” (godz. 12:40).  Kaczor Donald niechętnie zabiera swoich bratanków: Hyzia, Zyzia i Dyzia, do domu ich samotnego wujka Sknerusa McKwacza. Trojaczki i ich nowopoznana przyjaciółka odkrywają rodzinne sekrety, a w krótce cała rodzina wybiera się na przygodę życia do Zaginionego Miasta – Atlantydy.

Były sobie człowieki” to wspaniała francuska animacja o początkach… nowej epoki! (godz. 16:45).  Kiedy Edek zszedł z drzewa i poznał Lucy, świat stanął u progu nowej epoki. Dwa miliony lat temu, tuż po obiedzie, młody małpolud o imieniu Edward spadł z drzewa, na którym od zawsze mieszkali wszyscy przedstawiciele jego gatunku. Upadając, złamał przednią łapę. Chcąc przeżyć, musiał nauczyć się chodzić na dwóch nogach, wymyślić ogień, narzędzia i... potrawkę z królika. Kiedy spotka Lucy, świat stanie na głowie, a człowieki pospadają z drzew.

O godz. 18:40 PULS 2 zaprasza na znakomitą animację „Mój brat niedźwiedź 2”! Druga część przygód niedźwiedzia Kenai i jego małego brata Koda, którzy właśnie obudzili się z zimowego snu. Kenai wciąż myśli o latach, kiedy był człowiekiem. We wspomnieniach widzi dawną przyjaciółkę Nitę, która obecnie przygotowuje się do ślubu. Dziewczyna musi jednak najpierw przerwać więzy, jakie łączą ją z Kenai. W tym celu wyrusza razem z niedźwiedziem w podróż, by ponownie odkryć siłę prawdziwego uczucia. Co tym razem przygotowały dla nich Wielkie Duchy?