Jesteś tutaj

"KABARETOWA NOC POD GWIAZDAMI” NA 39. LIDZBARSKICH WIECZORACH HUMORU I SATYRY!

„KABARETOWA NOC POD GWIAZDAMI” NA 39. LIDZBARSKICH WIECZORACH HUMORU I SATYRY TYLKO W TV PULS!

 

Telewizja Puls, trzecia największa telewizja komercyjna w Polsce, oraz Burmistrz miasta Lidzbark Warmiński zapraszają na „Kabaretową Noc pod Gwiazdami” w ramach 39. Lidzbarskich Wieczorów Humoru i Satyry. Widzów TV Puls bawić będą uwielbiani przez publiczność: Kabaret Paranienormalni, Artur Andrus, Łowcy B. i wielu innych wspaniałych artystów! Prowadzenie: Jarek Marek Sobański i Mariusz Kałamaga.

Emisja: piątek 24 sierpnia, godz. 20:00. Tylko w TV Puls!

 

Lato w TV Puls wciąż trwa! Po znakomicie przyjętej „Wielkiej zabawie TV Puls w Dolinie Charlotty” oraz „20. Mazurskiej Nocy Kabaretowej” TV Puls zaprasza na kolejny wieczór pełen pozytywnych emocji – „Kabaretową Noc pod Gwiazdami”!

Już w piątek 24 sierpnia widzowie TV Puls przeniosą się do Lidzbarka Warmińskiego, gdzie w scenerii gotyckiego Zamku biskupiego wystąpią specjalnie dla nich kabarety: Paranienormalni, Koń Polski, Łowcy B., Kabaret Zachodni, Kabaret Czesuaf, artyści: Artur Andrus, Szymon Łątkowski oraz zespół Sekcja Muzyczna Kołłątajowskiej Kuźni Prawdziwych Mężczyzn. W roli prowadzących: Jarek Marek Sobański i Mariusz Kałamaga. Będą najlepsze skecze, piosenki i niespodzianki jak np. fraszki Ignacego Krasickiego w zupełnie nowej odsłonie i w muzycznej aranżacji!

 

„Kabaretowa Noc pod Gwiazdami” jest częścią Lidzbarskich Wieczorów Humoru i Satyry, ogólnopolskiego przeglądu kabaretowego organizowanego od 1976 roku – z przerwami - w Lidzbarku Warmińskim. W ramach „Wieczorów…” odbywają się, oprócz „Kabaretowej Nocy pod Gwiazdami” m.in. Turnieje o Złotą Szpilkę, Wieczory autorskie, czy Wieczór stand-up comedy. Patronem „Wieczorów…” jest Książę Poetów Polskich – Ignacy Krasicki. Występy odbywają się w scenerii XIV-wiecznego gotyckiego Zamku biskupiego.